• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x mp3 nasıl okutucaz acil yardımmm

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
[sıze="6"][/sıze]

arkadaslar sımdı normal bı mp3 sarkıyı klavyeye atıyorum sonra dısc bolumunden actıgım zaman mp3 orda gorunmuyo ne yapmalıyım
bırde cd rw yerıne cd takıyorum orjınal cd yı calıyo ama yansanıyı cd yı calmıyo yardım lutfennnn :(

Cevap: Pa1x mp3 nasıl okutucaz acil yardımmm

[sıze="6"][/sıze]

arkadaslar sımdı normal bı mp3 sarkıyı klavyeye atıyorum sonra dısc bolumunden actıgım zaman mp3 orda gorunmuyo ne yapmalıyım
bırde cd rw yerıne cd takıyorum orjınal cd yı calıyo ama yansanıyı cd yı calmıyo yardım lutfennnn :(

Öncelikle orgun başında değilim ve ezbere olarak söylüyorum, hata olabilir.
Orgun sol üst köşesinde bulunan STYLE PLAY tuşunun yanında SONG PLAY tuşu bulunmaktadır. Bu tuşa bastıktan sonra ekranda çıkan SEQ1 yazan bölümü veya SEQ2 yazan bölümlerden birine dokunarak mp3 dosyasını buluyoruz. Bulduktan sonra dosya üzerine dokunarak işaretliyoruz ve SELECT butonuna dokunuyoruz. Daha sonra klavyenin ortasında ve alt kısmında bulunan SEQUENCER 1 ve SEQUENCER 2 yazan bölümde, yukarıda hangisine seçmişsek orada bulunan PLAY tuşuna basarak mp3 dosyasını çalmasını sağlıyoruz. Klavyede mp3 bordu mevcut ise bu dosyayı okur, değilse okumayacaktır.
CD din çalarken de yine aynı şekilde yaparken ekranın sol altında bulunan tırnak üzerinde HDD veya takılı donanımlardan birisi görünür. Bu tırnağa dokunarak CD seçilir ve yukarıdaki işlemler tekrarlanarak dosyanın çalması sağlanır.

Öncelikle orgun başında değilim ve ezbere olarak söylüyorum, hata olabilir.
Orgun sol üst köşesinde bulunan STYLE PLAY tuşunun yanında SONG PLAY tuşu bulunmaktadır. Bu tuşa bastıktan sonra ekranda çıkan SEQ1 yazan bölümü veya SEQ2 yazan bölümlerden birine dokunarak mp3 dosyasını buluyoruz. Bulduktan sonra dosya üzerine dokunarak işaretliyoruz ve SELECT butonuna dokunuyoruz. Daha sonra klavyenin ortasında ve alt kısmında bulunan SEQUENCER 1 ve SEQUENCER 2 yazan bölümde, yukarıda hangisine seçmişsek orada bulunan PLAY tuşuna basarak mp3 dosyasını çalmasını sağlıyoruz. Klavyede mp3 bordu mevcut ise bu dosyayı okur, değilse okumayacaktır.
CD din çalarken de yine aynı şekilde yaparken ekranın sol altında bulunan tırnak üzerinde HDD veya takılı donanımlardan birisi görünür. Bu tırnağa dokunarak CD seçilir ve yukarıdaki işlemler tekrarlanarak dosyanın çalması sağlanır.

SAYIN ABIM ONCELIKLE TESEKKURLERIMI SUNARIM FAKAT DURUM SOLE NORMAL ORJINAL CD OKUYOR FAKAT KOPYA CD OKUMUYO MP3 BORD VAR ZATEN YANLIS OLMASIN BIRDE SIZIN DEDIGINIZ O SEQ DOSYASINI ACTIGIM ZAMAN ICI BOS GORUNUYO :confused:

orjinal ses cd leri mp3 değildir audio track cd lerdir. sanırım siz o cd leri çalıyor diye boardınız olduğu kanısına vardınır ? onları boardsız okur. ama mp3 okutacaksanız board gerekli.board ın olduğunu anlamak için alttaki kapağı açıp orada ramleri,hdd yi göreceksiniz.onların yanında kare bir tane kart oluyo mp3 board odur.

Daha önce remler için açtığınız konudaki fotoğraftan gördüğüm kadarıyla sizde mp3 bord bulunmuyor. Mp3 bord hard disk yanında, yaklaşık hard disk boyutlarında kare şeklinde bi devre kartıdır. Kenarında bir yerlerde KORG MP3 yazar...

Valla evet sanırsam board yok 2 adet ram var bırde kare seklınde harddısk var resımde goruldugu gıbı :)
ozman sadece track cd leri okuyor burdan bunu anladım :(( pekiii o 2 adet boardı kaca temın ederız

Valla evet sanırsam board yok 2 adet ram var bırde kare seklınde harddısk var resımde goruldugu gıbı :)
ozman sadece track cd leri okuyor burdan bunu anladım :(( pekiii o 2 adet boardı kaca temın ederız

Piyasa fiyatını bilmiyorum. Ben de arıyorum bulabilirsem öğreniriz fiyatını da...

piyasa fiyatını bilmiyorum. Ben de arıyorum bulabilirsem öğreniriz fiyatını da...

tamam ustadım haberleselım kolay gelsin- he bırde senın setını yuklerken cıhaz hata verıyor neden ??

Sound+Record oradan sağ üstteki tırnaktan Delete, All samples multisamples seç ve çıkan mesajı onayla, silme işlemi bittikten sonra Style Play moduna gel ve seti yeniden yükle orgu kapat-aç hata vermez..

sound+record oradan sağ üstteki tırnaktan delete, all samples multisamples seç ve çıkan mesajı onayla, silme işlemi bittikten sonra style play moduna gel ve seti yeniden yükle orgu kapat-aç hata vermez..

supersın ustad sagolasın :)