• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x ram problemi lütfen

alipa1x

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa1x
Akadaşlar öncelikle herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyorum
benim problemim pa1 x im açılış menüsünde kalıyo ram leri söktüm temizledim ekran ynı hıç degişmiyorformat atmayı denedim durum malesef aynı lutfen yardım napacagımı bilmiyorum şimdiden yardımlarınız içinteşekkur ediyorum... :( :( :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa1x ram problemi lütfen

1. Format disketini taktıktan sonra cihazı açın, ekranda yazı çıkar çıkmaz intro 1 tuşuna basın. Daha sonra takip eden disketleri de cihaz istedikçe takarak işlemi tamamlayın. Ekranda Restart yazdığında cihazı kapatıp açabilirsiniz. Cihazınız açıldıktan sonra global ayarlarından dokunmatik ayarlarını yapınız. Şu an cihazınızda hiç bir şey bulunmamaktadır. Yani fabrika ses ve ritimleri dahil her şey silinmiştir. Disk menüsünden girerek backup dosyasını sonra setinizi yükleyin ve cihazınızı yeniden başlatın.
Format atarken cihaz ekranını iyi takip etmeniz gerekiyor. Belirtilen süre içinde istenilen disketi takmalısınız. Takamazsanız kurulum zaman aşımına uğrar ve baştan başlamanız gerekir.
Tüm bunlara rağmen cihaz açılmaz takılı kalıyor ise remler arızalı olabilir değiştirminiz gerekir... Kolay gelsin.

Cevap: pa1x ram problemi lütfen

arıkan hocam verdigin bilgilerden dolayı tşk ediyorum ama.bildigim tum yolları denedim formata izin vermiyor sistem yükleniyo diyor dışardan hiç bir mudahale edemiyorum
sorry söylemeyi unuttum sizin bi hdd seti yüklemeye çslıştım uzun sürünce kapatık tekrar açtım ne olduysa ondan sonra oldu.

burda ram hangisi board hangisi birtanesi 2 entegreli 2 adet birtnesi 8 entegreli 72 pın foto yükleyemedigim için yazdım yardımlarınızı bekliyorum boşa zamanınızı aldıysam hakkınızı helal edin.