• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1xpro arıyorum

isomail

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
slm arkdaslar pa1xpro arıyorum pa 800 lede takas yaparım pa1xpro daha güzelmiş diyorlar eger elinde olan varsa degişmek istiyen olursa takas yaparım sadece pa1xpro emo exb bord olsun yeter pa800 2.el mp3 bord arıyorum ingilenenler bana msj bıraka bilirler saygılarım iso_klavye@hotmail.com

Cevap: pa1xpro arıyorum

temiz pa1x pro .hdd ram.dvd çalar. satılık .2850tl Pa800 ile takas olur,Mp3 bord bulunur.

BEYCE MÜZİK ALETLERİ SİZİN İÇİN.

0274 513 2348 - 0544 5452343

merhaba ismail ben macit :) tabiki pa1x pro ses kalitesi olarak daha iyi beyce müzikte ibrahim abi var elinde sıfır ayarında var tavsiye ederim

sen napan abi aslında gerek yokta pa800 de yaptım yaylılar klarnet nefesliler cok fena gel bi ara dinle 2. setim bu yakında piyasaya cıkartacam yapım asamasındayım az kaldı isomail set

Hocam elimde pa1x pro var çok temiz program yüzü görmemiştir pa 800 le takas yapılabilir düşünürüsen

Ilgilenirsen numaram 0538 384 81 51

emo bordlu demi

hocam bendede 1x hoparlörlü var ilanımı görmüşünüzdür belki fiyat 2.750 takas yapmıyorum ihtiyacım oldugundan dolayı satıyorum