• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa300 emir set

%100-Raporlu

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 800
Pa 300 'ün kendi orjinal setinin üstüne ilave olarak 32 mb lık alana extra pa800ümde kullandigim elektrolar rolandb12 sax grup yaylılar her notadan emo ritimler cevo pa80 ritimleri vs pa300 kullanan kardeşlerim faydalansin herhangi bir ücret istemiyorum allah razı olsun deyin yeter

Ekli dosyalar

• emir pa300.SET.zip
    31.3 MB · Görülen: 954
Cevap: Pa300 emir set

Saol ustad tesekurler

Ustad set on numara bes yildiz tam 300 den umudumu kesmisken imdadima yetisti senden allah razi olsun ekmegin yagli olsun.....

Ustad set on numara bes yildiz tam 300 den umudumu kesmisken imdadima yetisti senden allah razi olsun ekmegin yagli olsun.....

Hocam bu seti yükledinmi orguna ben yükleyemedim hata veriyor korg dosyası değil diyor

O zaman iki seyi yanlis yapiosun ya os 2.0 yuklu degil alette yada dosyalar zipli iniyor onu zipten cikarman gerekiyo.....

Hocam 2,0 yüklü. Zip dosyasınıda açtım ilk defa set yüklemiyorum. Setin globali performans dosyaları uygun ama style dosyalarına gelince korg dosyası değil diyor alet

Valla ustad ben direk yukledim oldu hatta ustune insan sesleri kanun padleri ekledim suan kullaniyorum sikinti yok yani