• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA3X Cihazım Kilitlendi

• Konbuyu başlatan pino01
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 992

pino01

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa3x
Arkadaşlar Benim Pa3X Cihazımın Mevcut Sürümü 1.11'idi Ben De 1.63 Yüklemek İstedim Fakat 602 Hatası Veriyordu, Daha Sonra Tüm Sürümleri İndirip Denedik Fakat Nafile (Cihazım Açılıyor Hiçbir Sıkıntı Yok Sadece Sürüm Yükseltemiyoruz)...

En Son Canımıza Tak Etti Ve PA3X 1.11 Sürümünü İndirdik Daha Sonra Teker Teker Sürümleri İndirir Sırasıyla Kurarız Diye ve Kurmaya Başladık, Kurulum Güzel Gitti Res Yükledik ve Kurulum Bitti En Sonunda Cihazı Kapattık ve Yeniden Açtık Ama Bu Sefer Os mu Res mi Diye Soruyor Ya İşte O Ekranda Kaldı ve Cihazı Açamadık Tekrar Yükleyelim Dedik Hata Verdi. Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Teşekkür Ederim...

Cevap: PA3X Cihazım Kilitlendi

Yeni versiyonu (1.63) bir de orgu intro 3 ile açarak yüklemeyi deneyin ve res dosyalarını yükleyin. Ayrıca virüs de bulaşmış olabilir. Usb yi biçimlendirip dosyaları tekrar atarak intro 3 ile yüklemeyi deneyin...

Cevap: PA3X Cihazım Kilitlendi

içindeki flaşbellek sıkıntılı olabilir..
orgun icindeki flasbellegi değiştirilmesi gerekebilir

Moderatör tarafında düzenlendi: