• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x için kendimce 256mb karma60 set hazırlıyorum.tawsiyeleriniz dikkate alınacaktır

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
sayın hocalarım değerli arkadaşlarım..formlarda gezindim çoğu sete baktım ancak eksiklikler gördüm..kendimce 7-8 tane seti inceledim özellikle karadeniz içanadolu yöreleri için 256mb ram için karma bi set yapmaya karar werdim..bu konuda acemi olduğum için we elimdeki set sayısı az olduğu için ne kadar iyi set olur bilmiyorum ama seti hazırlamak için bazen gece 3e kadar uğraştığım oluyor..işim gereği çok zamanım olmuyor..o yüzden çok yawaş ilerliyorum..bu konuda bana tavsiyeleri yada yardımları olacak değerli üstadlarımın burdan yardımlarını bekliyorum.kullandığı sette yada önerebileceği sette önerebileceği soundun linkini yollasın o sesi de ekleyeyim..ben istiyorumki öyle bir set olsunki yarım milyar para werip set almak zorunda kalmayalım, herkes kullansın we mutlu olsun..tabiki ücretli setlerin tadı bir başka baju,cevolki,ce,baykal,tati,emo.... hepsi ayrı çok güzel set..bu setleri alamayan arkadaşlarım için inşallah usb tadında bir set olur..set üzerinde çalışmlaraım dewam ediyor..güzel arabesk we halay zurnalar,elektrolar,yaylılar,nefesli grubu(klarnet,mey,ney,kaval...vb.) sesler mewcut..ritim olarakda ankara oyun hava, 2/4, halay rtitimleri 9/8, 5/8 slow, vahde....vb. ritimler war..set bitmek üzere ama hâla eksikler war..bittiği zaman buraya karma60 set olarak yükleyeceğim inşallah..dualarınızı we önerilerinizi bekliyorum..herkese bol kazançlar allaha emanet olun ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa3x için kendimce 256mb karma60 set hazırlıyorum.tawsiyeleriniz dikkate alına

Tesekkurler

Cevap: pa3x için kendimce 256mb karma60 set hazırlıyorum.tawsiyeleriniz dikkate alına

Öncelikle böyle bir set hazırlayıp paylaşacağın için teşekkürler. Setin içeriğinde yeni çiftetelli ritimleri, yeni roman ritimleri, güzel ankara ritimleri, yeni halay ritimleri, yöresel ritimler ile bunlara ek olabilecek güzel pad ler vede kaliteli klavye sesleri olmasını tabiki bekleriz. Çalışmalarında başarılar dileriz.