• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3X OS 1.63 Nisanda...

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
Pa3X OS 1.63

Yeni heyecan verici Sesler ve Performans dahil olmak üzere iPad ve Android tablet ile iletişimi sağlayan bizim amiral gemisi aranjör için yeni işletim sistemi.

The new operating system for our flagship arranger, including new exciting Sounds and Performances and enabling communication with iPad and Android tablets.

Available in april 2014.

Cevap: Pa3X OS 1.63 Nisanda...

yoğun bir mesaiden sonra ara verip çayımı yudumlarken siteye girdim ve ilk dikkatimi çeken bu haber oldu pa3x de şu STS sorunuda umarım böylelikle giderilmiş olur çok teşekkürler.

Evet önce pa900 e gelecek bu ay içinde nisanda da pa3x e gelecek bu os ve ipad ve android tablet desteği geliyormuş. Ne işe yarayacak anlamadım ama gelince görücez. :d

STS sorunu giderilsin başka bişey istemiyorum :)

bir ihtimal iphone android bağlantısı için ek ücret talep etmezler Korg Bu Herşeyi Paraylan

STS sorunu dediğiniz ne onu anlamadım arkadaşlar, açıklar mısınız Sts sorununu biraz.

her ritime 4 adet ses ses yüklüyoruz çağırırken kaydettiğimiz sesler yerine alet kafasına göre sesleri çağırıyor bazen keyfi yerindeyse sorun yok(ekranın altındaki 4 tuşa kaydedile seslerden bahsediyorum STS sesleri)

şu vokal ayarlarından hiç bişey anlamıyorum arkadaş ne kadar uğraştıysam iistedğim tonu bulamadım pa1x gbi kısa yolu olsa keşke güncellemeyle yapılamaz mı ekrandaki mic 'e bastğmda karşıma v1 v2 v3 v4 çıkacak biri pes biri bayan biri harmony biri de grup olacak böyle birşey mümkn değil mi ?

Tablet bağlantısı ile ilgili bi çözüm yolu bulan varmı ?

yükleyen varmı yorumları mereak ediyorum