• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3x ribbon controller yardım lütfen !!

33piyanist33

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2x pro
Korg p3x pro da ribbon controlleri tamamen nasıl kapatabilirim pithc band le uğraşırken bileğim ister istemez dokanıyor ve ses kayıyor yardımcı olucak herkese şimdiden teşekkürler.

Cevap: Pa3x ribbon controller yardım lütfen !!

Bilgisi olan kimse yokmu yardımcı olabilecek ?

menu+emsemble+ribbon kutularını kapat bu kadar...

Eyw aga saolasın tamamen kapalı olucak dimi bu şekilde ses değiştimmi on konuma geçmez tekrar dimi ?

sesten kapatmak istiyorsan sound+menü+pitch de ribbon yazar onu sıfıra getir sesi ribbonla kullanamazsın ama ribbonla kullanman tavisye onnun verdği tad başka oluyor bileğini biraz yukarda tutuver sorun o zaamanda kalkıverir :D

Usta ribbona da alıştık da daha adam akıllı ribbon ayarım tam yapılmış bi sample ses yok elimde paralı usb de almak istemiyorum triton trinity de kullandım zamanında onlar kadar kalitelide değil ribbonu pa3x in alışınca bileği dayamaya bazı seslerde kayıyıordu diyorum acaba pitchbandmi arızalı sonradan anladım ribbon olduğunu bide pa80 den bu yana p3xde pithbannde top şeklinde 360 derece olunca zor alıştım alete yoksa sorun yok :D Yorumun için saol eyvallah üstad :)

ribbonun üstünü bantla.

Bu iyiydi bak :D

hazır ribbon varda kapatmak istemeniz garip onun tadı başka çünkü