• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500 pa500 olalı böyle ritimleri görmemiştir izmirli volkan

• Konbuyu başlatan seco_35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 9K
Cevap: pa500 pa500 olalı böyle ritimleri görmemiştir izmirli volkan

pa500 tr yi kötüleyenlere güzel bir cevap niteliğinde video olmuş paylaşım için teşekkürler ...

Aynen kardeşim 500 ün hakkını vermişler ...
Aleti işlemeyi bilen nasılda götürüyor işi Helal valla ;)

bu seti 250 tlye satıolarmış

piyasada rahatlıkla iş bitirecek bir klavye paarasına göre gayet iyi bir yerde görüyorum linkte belirtmiş olduğum videoyu bi dinleyin derim gündem yaylılar pa500 de gayet hoş olmuş

Bu yaylılarda volume pedal var bukadar net vermesi imkansız

millete yazdık yazdık kimse anlamadı,pa 500tr den uzak durun dediler ve öyle diyenlerde şu an pa500tr görüyorum maalesef,yerden yere vuranlarda pa500tr var şimdide methediyolar,

işlenilmemiş dedik sesleri çok berbat ritimler haşat denildi,
bir defasında işlenilmemiş sesi ritimi dinleyen biri ham sesleri dinler ve olanaklara bakar,olanaklarla birlikte kafasında canlandırır ben bu ritime şunu yapsam bunu yapsam ben bu sese şunu yapsam bunu yapsam harika olur der,neden aklındakileri yapman için orgta olanaklar var zaten önemli olan bunları kullanabilmektir,kullanmayı bilmeyen arkadaşlar anca çamur yorumları yapmayı biliyo,çamur yorumları yapacağına bişeyler öğrense halbuki ne çamur yorumlarının içindeki çamura batacak nede attığı çamuru temizleme gayreti içerisine düşecek nede çamur attığı çamurlu orgu alma ihtiyacı duyacak,:):)

işlenildikçe dahada güzelleşiyo bu org,
pa500tr tutulmamıştı kimse yaklaşmıyordu şimdi pa500tr aldı başını gidiyor,pa55tr yi de pa80 ide öldürdü,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aynen katılıyorum, ideal alet pa500tr

bu volkan roland e 70 bi ritimler yazmıs süperr :) yani burdaki olay aletin iyi oldugunu göstermiyo bence elaman cok iyi işliyo aleti :)

arkdaşlar alet ne kadar iyi olursa el övünür ama volkan kardeşim marifetin en büyüğünün kullanıcıda olduğunu en net şekilde göstermiş klvaye sadece icracılık demek değildir o klavye emek ister uğraş ister alkışların en büyükü volkana gelsin üretgen bir insan ooo