• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500 Tr mi Diye Soranlar Buyursun Dinledikten Sonra Düşünsün

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
Bilen biliyo benim yaptığım kadar korg firması bu aletle uğraşmadı dinleyeyin tonları ritimler evet bu benim kendi o meşhur backupum Seco Bomba Backup'un demolarıdır kayıtları geçen sene almıştım eski çalmada gerimişim o zamanlar her neyse yorumları yazsın dinleyen abilerim :D

2/4=

Oryantal Çiftetelli-Kadifeden Kesesi=

Hap Koydum Roman=

Ritimler Teknolar=

Cevap: Pa500 Tr mi Diye Soranlar Buyursun Dinledikten Sonra Düşünsün

Oncelikle elinize sağlık keyifli çalmışsınız. Baska cihazlar ile ilgili yorum yapmam ama herkesten Özür dileyerek yorumda bulunmak istiyorum. Ritim ve sesler hakikaten diğer klavyelere göre kötü. Yani siz çalarken gerçekten güzel iş yapmışsınız ama ona rağmen sound kalitesini belli biryerden fazla artıramamışsınız.

Korg'un üst düzey cihazlarına geçmeden önce -acaba dokunmatik ekran kullanabilirmiyim,o kadar para verip rahatsız olursam üzülürüm- diyerek düşük seviye dokunmatik ekranlı olanlarını bir deneyeyim derken,şimdi yine acabalarım oluştu kafamda.

Tekrar Özür diliyorum herkesten yanlış anlaşılmasın lütfen söylediklerim.

yok abi burda şöyle bi sıkıntı var kayıt aldığım olay prof değil kabloyu filan kendim yaptım bide sen nasıl dinliyosun laptoptan mı yoksa ses sitemi var mı bunlarda etkili kalitede tesisata bağlayıp video çekme imkanım olsa keşke o zaman görsen dışardan dinleyenler pa800 sanıyodu rengide aynı olduğundan deneme fırsatım yok orgu sattım ama sizin düşünceniz saygı duymak lazım ama ben iddia ediyorum piyasada benişm ritimlerin üstüne yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

yok abi burda şöyle bi sıkıntı var kayıt aldığım olay prof değil kabloyu filan kendim yaptım tesisata bağlayıp video çekme imkanım olsa keşke o zaman görsen dışardan dinleyenler pa800 sanıyodu rengide aynı olduğundan deneme fırsatım yok orgu sattım ama sizin düşünceniz saygı duymak lazım ama ben iddia ediyorum piyasada benişm ritimlerin üstüne yok

Sizin hakkınızı veriyorum zaten. :) Ayrıca çok kötü de değil pa500. Sahne bile yapılır yani. Sadece ayarındakiler ile karşılaştırınca fark belli oluyor. Bu bağlamda başka marka model yazıp tartışma çıkarmak istemem. Tekrar elinize gönlünüze sağlık diyorum. Keyifli çalışma olmuş.

Ritmler bomba gibi geliyor, güzelde çalmışsın. İşini bilene 300 500 farketmez.

Seco 2012 setle aynımıdır bu set? Bakma fırsatım olmadı ama kartımda var 2012 set. Eğer aynı değilse paylaşırsan sevinirim. Hazır bende cihazı sıfırlamışken yeni oluşturduğum karma sete dahil edebilirim seslerini ve ritimlerini.

Bu arada bende düzenli, balanslı ve sadece en iyi seslerin yer alacağı bir karma set hazırlıyorum. Barış kral, zafer set, doruk set ve cevo setin performanslarının karışımı olacak. User ses hafızasının büyük bölümü boş olacak. Userdk da aynı şekilde. Böylece hangi ses kullanılıyor, hangi kit gerekli karmaşasından kurtulacak kullanıcılar. İstedkleri performansı ve ritmi, sesleriyle ve kitleriyle sete dahil edecekler.

Buradan pa500 kullanıcılarına duyrulur.

Bu Sercanın hakkını ben zor öderim valla bu backup dosyasını valla piyasaya sürmeden bana vermişti ama bende onun bu güzelliğine sadık kalarak ne burada nede başka bir yerde paylaşmadim tabiki.Umarım kendisi çöken bilgisayarından dosyayı kurtarısa burada paylaşacak sözü var merak etmeyin söz verdiyse yapar. Saygılarımla

Seti denedim, özellikle roman ritimler süper ve birkaç performans seside çok hoşuma gitti. Teşekkürler Sercan kardeşim.

sercanın hangi seti bu eğer burda yaynlasanızda bizde indirsek saygılar.not ücretli ise fiyatını yazın da alalım.nasıl ve nerden alabilirim.yeğenim ben özel mözel den anlamam bana fiatını yaz veya elden alırım beni cepten ara cep.05354683279 .

Moderatör tarafında düzenlendi:

özelden mesaj atabilirsiniz

yorumlarınız için ayrıca teşekküer ederim abilerim pa500 ü bi devir atlattığım içinm mutluyum şimdi o laetim kopnyada taha abide 1 yıl oldu satalı o da çok memnun hayırlı günler set hala elimde özelden ulaşabilirsiniz