• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500TR ritim ismi nasıl değişir

• Konbuyu başlatan maktas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 4K

maktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante tr
yeğenlerim korg pa 500tr de seslerin isimnlerini değiştirebiliyorum fakat. ritimlerin isimlerini bir türlü değiştiremedim gitti mesela ismi fidayda olan ritmin ismini ankara misketolarak yazmak veya değiştirmekistiyorum siz pa 500 tr ustalarımdan bana burdan yardımcı olmanızı rica ediyorum .saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa 500tr

Fabrikasyon ritimlerin ismini mi değiştirmek istiyorsunuz?

Cevap: pa 500tr

Saygıdeğer beyefendi daha öncede nacizane uyarıda bulunmuştum açtığınız konu başlıkları konunuz ile uzaktan yakından alakalı olmayacak şekilde ve çok kısa, forumdaki tüm üyelerimize yardımı olması için size tekrar hatırlatmak istiyorum konu başlıklarınızı sorunuz ya da konunuz ile alakalı açın.Bu konu ile ilgili Pa500Tr demişsiniz bunun yerine "pa500TR ritim ismi nasıl değişir" diye açmanız daha uygun olacaktır.Ama genelde sizin konu başlıklarınızı takip ediyorum hiç açıklayıcı olmayacak ve konu ile ilgili hiç bir bilgi vermeyecek şekilde oluyor.Lütfen bundan sonraki konularda buna özen gösteriniz.

Cevap: pa500TR ritim ismi nasıl değişir

hatam varsda özür dilerim org ile fazla bilgim yok sadece amatör olarak ilgileniyorum kendim düğün salon müdürüyüm boş zamanlarımda uğraşıyorum .userde ki bazı ritimlern isimlerini değiştirmek istiyorum saygılar.

seçtiğiniz ritmi style edit yapın start stop yapın çıkış için exita bastığınızda kaydetmek istiyormusunuz sorusu çıkacak ritmin isminin yazıldığı yerde ki kutucuğa dokunduğunuzda oraya yazabilirsiniz sonra ok deyip kaydetmiş olursunuz 500 üm variken bir zamanlar yapıyordum aklımda bu kadarısı kalmış

teşekkürler hasan yeğenim.