• Trakya Müzik 19. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

PA600 için Profesyonel set önerisine ihtiyacım var.

Katıldı
11 Nis 2010
Mesajlar
1,208
Puanlar
38
Yer
Küçükçekmece
Enst.
Pa600Qt
Merhaba,

Set bölümü resmen çöplük olmuş durumda.
Zaten tamamına yakınının altyapısı aynı.
Ufak değişiklik yapan set diye atmış ortaya.

Harbiden 10 numara bir set var mı ücretiyle de olsa.
Öneri rica ediyorum.
 

ers mzk

Üye
Katıldı
10 Mar 2017
Mesajlar
56
Puanlar
8
Enst.
Yok
Cevap: PA600 için Profesyonel set önerisine ihtiyacım var.

Aynen çöplük olmuş .. aynı setleri indirip indirip atmışlar yeniden.. içerik hep aynı... Zor bulursun .. en iyisi paralı USB Alcan değilse bulamazsın ...Kimseden adam akıllı set..
 

VolkanB

Üye
Katıldı
16 Kas 2012
Mesajlar
1,495
Puanlar
38
Yaş
43
Yer
ist
Enst.
Yamaha / Korg
Cevap: PA600 için Profesyonel set önerisine ihtiyacım var.

Alper sana bi set vericem, denersin. Fakat şuan hiç zamanım yok, en kısa zamanda paylasırım.
 

gringoow

Yeni Üye
Katıldı
6 Nis 2010
Mesajlar
44
Puanlar
8
Yer
Antalya
Enst.
Yamaha, Korg, Roland
Cevap: PA600 için Profesyonel set önerisine ihtiyacım var.

Öncelikle forumda ve piyasada set çalışmaları yapan arkadaşlara teşekkür ederim fakat kullandığım pa600QT den resmen tiksindim nefret ettim. Onca set var ve halen klavyeden çıkan ton teneke gibi bir ton. Cidden aldığım güne lanet eder oldum. USB set arayışına girdim fakat yine paralı satılan birkaç USB set denedim yine teneke yine teneke. Adam gibi yazılmış idare eder setler minimum pa900 için yazılmış. Kimse 600 veya QT için özenip de adam gibi bir set yazmamış. Parası neyse verelim diyoruz fakat dediğim gibi kimse uğraşmıyor. Piyasadaki dolaşan setlerde ki (Özellikle Davul Kitleri) en baba tesisatta bile insanın kulağını bozmaya yetiyor. Program boyunca ilerleyen saatlerde şimdiye kadar denediğim onca set öyle bir bayıyor ki gerek bar gerek diğer sahnelerde müşterilerin bile memnuniyetsizlikleri yüzlerine yansıyor. Denediğim birkaç USB sette çok az bir farkla durum kurtarılmış ama dediğim gibi belli başlı birkaç ritm ve sesten öteye gitmiyor. Set işiyle uğraşan arakadaşlarımızdan ricam şudur ki illaki sayfalar dolsun diye farklı versiyonlar olsun diye tenekeden sesler ve rtimlerle cihazı dolduracağınıza adam gibi harbi soundlu her telden birer tane rtim ve sample koysanız aslında bu cihaz adam olur. Piyasada dolaşan (USB ler hariç) bütün setler birbirinin kopyası. Bu da yetmezmiş gibi edit yapacağız diye zaten tırt olan setleri dahada beter hale sokuyorlar. Elbette paylaşım güzel şeydir fakat çok rica ediyorum sadece paylaşmış olmak veya piyasada (iki satırlık) isim yapabilmek için saçma sapan setleri paylaşıp ne insanların zamanından çalınız ne de cihazları yorunuz. İnanın bu klavyeyi kırıp parçalama noktasına geldim. (İsmi lazım değil) klavyeyi aldığım mağaza zamanında sen klavyeyi geri getir aynı paraya senden geri alırım v.s gibi bin bir taklalar atarak bana kitlemişti. Fakat ne yazıkki hiç bir zaman sözlerinde durmayım tam bir ölücü yamyam gibi neredeyse cihazı bedavaya geri almak istiyor. Bende kendimce son hadde kadar bekleyip adam gibi bir set bulmaya karar verdim ve artık bulamazsam da cidden elime çekici alıp param parça yaparak ibret için gidip korg bayinin önüne atacağım ve videoya çekerekte korgu herkese rezil edeceğim. Durum budur arkadaşlar :) Kafanızı şişirdiysem kusura bakmayın ve son olarak herkese bol kazançlı hayırlı işler dilerim.
 

kralmuzik

Yeni Üye
Katıldı
18 Kas 2011
Mesajlar
116
Puanlar
18
Yaş
53
Yer
çankrı
Enst.
klavye bağlama trompet ud
vay arkadaş ne dert olmuş bu pa 600 sana kıracağına bi garibana ver ekmek yesin garip sanada dua eder :)
 

feyzullah003

Yeni Üye
Katıldı
13 May 2019
Mesajlar
3
Puanlar
3
Yaş
25
Enst.
pa600
valla 3yıldır düğünleri pa600 le yapıyorum milletçok memnun pa800 vardı bende 600 aldım müiteriler dedi yav sen org mu değiştirdin dediler hem tonlar ses sisteminde süper pa600 devammm sezon sonu pa4x alcam çift org yapçam
 

esk_26_erhan

Gold üye
Katıldı
6 Nis 2011
Mesajlar
397
Puanlar
16
Yaş
34
Yer
almanya
Enst.
pa600,pa900,akustik gitar
tati al derim hocam bende 600 de kullandim cok is yaptim kaliteli bi set youtubeden dinle istersen tati saund 600
 

Son konular

Son mesajlar

Top