• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 için Profesyonel set önerisine ihtiyacım var.

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Merhaba,

Set bölümü resmen çöplük olmuş durumda.
Zaten tamamına yakınının altyapısı aynı.
Ufak değişiklik yapan set diye atmış ortaya.

Harbiden 10 numara bir set var mı ücretiyle de olsa.
Öneri rica ediyorum.

Cevap: PA600 için Profesyonel set önerisine ihtiyacım var.

Aynen çöplük olmuş .. aynı setleri indirip indirip atmışlar yeniden.. içerik hep aynı... Zor bulursun .. en iyisi paralı USB Alcan değilse bulamazsın ...Kimseden adam akıllı set..

Aynen çöplük olmuş .. aynı setleri indirip indirip atmışlar yeniden.. içerik hep aynı... Zor bulursun .. en iyisi paralı USB Alcan değilse bulamazsın ...Kimseden adam akıllı set..

Evet işte paralı set önerisi istiyorum. :)

Alper sana bi set vericem, denersin. Fakat şuan hiç zamanım yok, en kısa zamanda paylasırım.

Öncelikle forumda ve piyasada set çalışmaları yapan arkadaşlara teşekkür ederim fakat kullandığım pa600QT den resmen tiksindim nefret ettim. Onca set var ve halen klavyeden çıkan ton teneke gibi bir ton. Cidden aldığım güne lanet eder oldum. USB set arayışına girdim fakat yine paralı satılan birkaç USB set denedim yine teneke yine teneke. Adam gibi yazılmış idare eder setler minimum pa900 için yazılmış. Kimse 600 veya QT için özenip de adam gibi bir set yazmamış. Parası neyse verelim diyoruz fakat dediğim gibi kimse uğraşmıyor. Piyasadaki dolaşan setlerde ki (Özellikle Davul Kitleri) en baba tesisatta bile insanın kulağını bozmaya yetiyor. Program boyunca ilerleyen saatlerde şimdiye kadar denediğim onca set öyle bir bayıyor ki gerek bar gerek diğer sahnelerde müşterilerin bile memnuniyetsizlikleri yüzlerine yansıyor. Denediğim birkaç USB sette çok az bir farkla durum kurtarılmış ama dediğim gibi belli başlı birkaç ritm ve sesten öteye gitmiyor. Set işiyle uğraşan arakadaşlarımızdan ricam şudur ki illaki sayfalar dolsun diye farklı versiyonlar olsun diye tenekeden sesler ve rtimlerle cihazı dolduracağınıza adam gibi harbi soundlu her telden birer tane rtim ve sample koysanız aslında bu cihaz adam olur. Piyasada dolaşan (USB ler hariç) bütün setler birbirinin kopyası. Bu da yetmezmiş gibi edit yapacağız diye zaten tırt olan setleri dahada beter hale sokuyorlar. Elbette paylaşım güzel şeydir fakat çok rica ediyorum sadece paylaşmış olmak veya piyasada (iki satırlık) isim yapabilmek için saçma sapan setleri paylaşıp ne insanların zamanından çalınız ne de cihazları yorunuz. İnanın bu klavyeyi kırıp parçalama noktasına geldim. (İsmi lazım değil) klavyeyi aldığım mağaza zamanında sen klavyeyi geri getir aynı paraya senden geri alırım v.s gibi bin bir taklalar atarak bana kitlemişti. Fakat ne yazıkki hiç bir zaman sözlerinde durmayım tam bir ölücü yamyam gibi neredeyse cihazı bedavaya geri almak istiyor. Bende kendimce son hadde kadar bekleyip adam gibi bir set bulmaya karar verdim ve artık bulamazsam da cidden elime çekici alıp param parça yaparak ibret için gidip korg bayinin önüne atacağım ve videoya çekerekte korgu herkese rezil edeceğim. Durum budur arkadaşlar :) Kafanızı şişirdiysem kusura bakmayın ve son olarak herkese bol kazançlı hayırlı işler dilerim.

vay arkadaş ne dert olmuş bu pa 600 sana kıracağına bi garibana ver ekmek yesin garip sanada dua eder :)

valla 3yıldır düğünleri pa600 le yapıyorum milletçok memnun pa800 vardı bende 600 aldım müiteriler dedi yav sen org mu değiştirdin dediler hem tonlar ses sisteminde süper pa600 devammm sezon sonu pa4x alcam çift org yapçam

tati al derim hocam bende 600 de kullandim cok is yaptim kaliteli bi set youtubeden dinle istersen tati saund 600