• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 lütfen abilerim yardımınızı bekliyorumm

Mucahit.8

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Once kullandigim seti simdi yuklemeye calistigimda soundlarda ve pcm de hata aliyorum.

Some unreferenced resources have been found. Hata bu.

Cevap: Pa600 lütfen abilerim yardımınızı bekliyorumm

bu yazıda bazı kaynaklar bulunamadı diyor çokta önemli bi hata değil. ok dediğiniz zaman setiniz yüklenir

Ama ok diyorum da style lerin hicbiriisi dogru calmiyor en guzel seslerim dn hic ses cıkmiyor.

banada öyle uyarı veriyordu ok deyip geçiyordum yükleniyordu. sende başka bi sorun var sanırım flaşta falan virüs olmasın

Abi o aeti baska arkadasimin flasindan yuklemistim sorunshz yukledi o seti bende kendi flasima nolr nolmz die kopyalamistm o kopyayi yuklemio iste arkadasin flasinda yuklemisti.

Kopyalama yaparken eksik.olmus ya da kopyaldiginiz dosyalarin bazilari zarar görmüş demek.

Arkadaşınızın flaşı kilitli set ise sadece setin yüklenmiş gibi görüntüsünü alır. Setin içinde kullanılan soundlar yüklenmez... Ritim ve performanslarda fabrika sesleri veya sonradan kendisinin ilave ettiği sample ses varsa onları çalar... Bu yüzden o hatayı verir...

arkadaşının flaşından seti yükle sonra orgdan kendi flaşına save yap

fabrika ayarına getir daha sonra yükle