• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 MURAT KOC.SET 01.03.2014 indirin...

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
işte yükleyip hiçbirşey yapmadan düğüne yada programa gidebileceğiniz, ilk set....

Evet arkadaşlar, nihayet setimi bitirebildim. Ana omurgayı yaptıktan sonra, ses balanslarının fazla zaman almayacağını düşünüyordum fakat, işin esas zaman alan kısmı buradayamış. Tüm sesleri birbirine balansladım, ritimleri seslere göre balansladım. padlari atadım ve onlarında seserini balansladım. Özellikle pa 600 kullanan arkadaşlar için ideal bir set olacağına inanıyorum. Piyasadaki neredeyse tüm setleri yükleyip silerek, içinden beğendiğim ses ve ritimleri not edip, cımbızlyarak 3 ay uğraşı sonucu bu seti oluşturabildim.

Daha öncede dediğim gibi bu set piyasadaki setlerin en güzel ve seçme ritim ve seslerinden oluşmakta. Tüm ritimler ve performanslar tarzına göre sıralı, padlarde her sese göre meyan looplar sıralı şekilde tarafımdan titizlikle dizilmiştir. Artık gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Piyasada bulabileceğiniz en net, en düzenli ve ses düzeyleri tamamen ayarlı tek set. Piyasa setlerine emeği geçen tüm üstadlarıma teşekkürü borç biliyorum, ben sadece her setin güzel taraflarını alıp toparladım. Güle Güle Kullanmanız dileğiyle.

Murat KOÇ

Not: Bu sete pa800 kullanırken başladım fakat pa 600 de bitirebildim. Setin boyutu 91mb tır. 600-900 ve 3x e uyabileceğini düşünüyorum. 600 de globali silmeden yükleyebilirsiniz. Yorum yapma zorunluluğu yok beğenen dua etsin yeter, şu an sadece buna ihtiyacım var.

link yenilendi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: MURAT KOC.SET 01.03.2013 indirin...

Simdi indirip deniyorum ilk yorum benden olsun diye yazdim deneyeyim daha net yorum yaparim emegine saglik

Simdi indirip deniyorum ilk yorum benden olsun diye yazdim deneyeyim daha net yorum yaparim emegine saglik

Deve ritmini ekledim Gökhan arkdaşım. Hatta normal vahdelere de Deve padi ekledim. Değişik varyasyonlarda kullanabilirsin...

tesekür ederim murat usta

Ben teşekkür ederim, Ertan abi...

Ben yamaha kullaniyorum ama Allah razi olsun

yamah içinde bi çalışmam var onuda yayınlıyacağım. Emo için yazılmış ritim reg ve padlar...

arkadaşlar elimde çok güzel bir set çalişmam var nsıl paylaşırım tarif edermisiniz x3 setidir

Olay budur abicim murat kardes emeklerine saglikkkkkkk ellerin der gormesin hersey yerli yerinde ve mukemmel tek eksik kutahya yore muzigi ritmiydi onu da zaten cuneyt ertac son guncellemede verdi drum kitleri degistirerek senin setine ekledim pa600qt efsane cihaz olmustur vesselammmmm saygilarimlaa kutahyadan gokhan

Olay budur abicim murat kardes emeklerine saglikkkkkkk ellerin der gormesin hersey yerli yerinde ve mukemmel tek eksik kutahya yore muzigi ritmiydi onu da zaten cuneyt ertac son guncellemede verdi drum kitleri degistirerek senin setine ekledim pa600qt efsane cihaz olmustur vesselammmmm saygilarimlaa kutahyadan gokhan

Beğenmene çok sevindim Gökhan kardeşim. Güle güle kullan...