• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 qt çokmu kötü alet yardımcı olun???

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
herkes bir ağızdan bişeyler diyor acaba hangi org profesyonel onu düşünemiyorum pa600 qt yi neden kötü buluyorlar bu enstürman sesleri düşük olması setle alakalı değilmi? birde pa600 qt ye pa800 setini atsak randuman vermezmi elimde çok pa800 setleri var ama pa600 ü çok beğeniyorum ve aldığımda c.e seti istemeyeceğim kendi me ayırdığım pa800 seti atıceğım böyle bir imkanım olurmu bana bu konuda yardımcı olun ben pa600 qt yi çok seviyorum ve hastasıyım kullanmadım ama pa800 değeri taşıyor gibime geldi korgların hepsi aynı tarz zaten sete bakıyor orglar set iyi ise orgda iyi olur fikirler almak istiyorum burda konuda konuşsak bilgilensek diyorum!!!

Cevap: pa600 qt çokmu kötü alet yardımcı olun???

...........

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa600 güzel alet, gönül rahatlığıyla alabilirsin. ben kullanıyorum, memnunum. sesler falan kısık değil tamamen yüklediğin setle alakalı. setlerdeki globali silip tüm pa800, 2x setlerini yükleyebilirsin tabi 96 mb'ta kadar. Sen başkalarının lafına aldırma pa3x çıktığında bile aynısını yaptılar . pa800 setini 3x e yükleyip sound farkı göremeyince başladılar çamur atmaya. beğenmeyenlerin çoğu aleti kullanmamış kulaktan duyma şeylerle yorum yapıyorlar. bizim milletimiz bişeyleri abartmasını çok seviyor. Delinin biri kuyuya taş atmış 40 tane akıllı çıkartamamış misali....

çok teşekür ederim bilgilendirginiz için ben inşallah alıcağım pa600 qt çok sevdiğim için ve hertürlü orgu kullandığım için bana tüm alet iyi pa600 ünde iyi olduğunu düşündüm ve alacağıma karar verdim

pa600 çok baba bir klavyedir. 800 setinide okur 2 x de. yeterki hafızayı aşma. tamam 96 mb ama bende 105 mb a kadar geçiyorum zaten. sorun yok. altimden memnunum. sende kalacaksın

pa600qt harikka bie alet pa2 yi verdim pa600qt kulaniyom sesleri yukseltme imkaniniz var globalmaster eq dan
istediginiz kadar sesleri yukseltebilirsiniz saygilar

hepinize ayrı ayrı teşekürler

Bende 600 kullanıyorum alet ilk çıkınca millet bocaladı fakat zamanla özellikler kendini gösterdi, Her türlü otel bar düğün programlarında kullanıyorum, 96 mb, saund problemi yok , çok pratik alet, bir zamanların yamaha psr 62 si, bilen bilir, ayrıca mp3 cabası , tam bir extra orgu , araçtan çıkarmıyorum, bagaja enine de boyuna da sığıyor , ekran genişliği,hafifliği bu kadar özellik bu fiyata gerçekten çok makul, sürekli kurcalıyorum ve hep yeni özelliklerini buluyorum, zaten you tube da kılavuzu var, ben gercekten herkese tavsiye ederim şu an 2500-3000 tl bandında gercekten makul bir tercih..

hocam bu yazdan sonra en çok tercih edilen ve kullanıcısına en az zarar ettiren alet olacak korkma al.. yakın bir zamanda yazılımcılar uyumlu setler yayınlayacaklardır. sonuç olarak en zengin nevaleye sahip alet olacak.

Hocam Al pa600 bak keyfine. Birde benim hazırladığım bir set var MuratKOÇ set onuda yükle.. pa600 ün tadına doyamazsın...