• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 ses silme ?

szdemir_06

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 600 - Bağlama - Ney
Arkadaşlar PA600 de hafızada yer açmak için kullanmak istemediğimiz sesleri nasıl siliyoruz?

Cevap: PA600 ses silme ?

Arkadaşlar PA600 de hafızada yer açmak için kullanmak istemediğimiz sesleri nasıl siliyoruz?

Performanslara geldikten sonra sesi seçin. Sağ üstte açılır menü var. Oraya tıklayın ve gelen menüden istediğiniz şeyi uygulayın.

Aynı şey ritimler içinde geçerli. Ister silin ister kaydedin isterseniz taşıyın.

Eğer RAM'de yer açmak istiyorsanız yukarıda yazılan işlem bir işe yaramaz. Bilgisayarınızdaki bir programın kendisini değil de kısayolunu silmek gibi birşey bu. Ancak pa600'de sound menüsünde record kısmı açılmadığı için tek sample nasıl siliniyor bilmiyorum, PCM'lerin içinden sanırım. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlar.

Performanslara geldikten sonra sesi seçin. Sağ üstte açılır menü var. Oraya tıklayın ve gelen menüden istediğiniz şeyi uygulayın.

Aynı şey ritimler içinde geçerli. Ister silin ister kaydedin isterseniz taşıyın.

aynen doğru saund bölümünden o sesi bulup üst tırnak delete diyorsun. ve sonraki işlem exit çık ve saund bas ve menü en allta ismini unuttum pcm samples falan yazıyo orası gir ve ortadaki seçeneği iasaretle ve sil. yanlız silmek istedğin ses saunda ayrı isimlerle 1-2 defa daha varsa silinmez onlarıda bulup delete etmen gerek ve diğer işlemi yapıcaksın.

Emirercanayar doğru söylüyor. Hafızada yer açmak için benim bahsettigim şey yeterli değil. Uyarayım istedim telafisi mümkün olmayan sıkıntılara yol açmamak için.