• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 yeni 2/4 leri saglam olan set yokmu paylassaniz

ers mzk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Birde hangi siteye baksam hep roman setler var yenilik olan yokmu düğüncü 2017 ye özel set yapan ustalar setle uğraşanlar paylassalar ... Bizlerde yararlansak sayenizde dua etsek herşey paramı oldu bu dünyada...Belki bir ilginen güzel insan çıkar ... Saygılar

Cevap: pa600 yeni 2/4 leri saglam olan set yokmu paylassaniz

Ozan gold set 2 yi denedinmi hocam.

ozan gold 2 dediğiniz set Uk ve göktüğ setin birleşimi birde isim yapmış :)))

Ne yazalım kardeşim sen söylede ona göre bir isim verelimn olmazmı ? N e yapaydım pa600 e tek tek kendimmi sample yazaydım studyoda ? uk ve göktug set tabanlı olabilir ama bir sürü edit var eğer ki ben bu seti parayla satmaya kalksaydım inan bir sürü alıcı bulurdum işi bilmeyen ama dedim ki ben çok aradım taradım bi sürü emek sarfettim millette benim gibi uğraşmasın diye seti yeniledikçe paylaştım ve araştır hiç bir menfaat bekledmim isimde peşinde değilim o yaşları çoktan geçtik,şunu anladım ki çok fesat bir millet olmuşuz ,setn ismi kabak set olsa ne olacak acur set olsa ne olacak,milletin taktığı şeye bak ya,sabır şu mübarek ramazan günü ALLAHIM.
ayrıca beğenmiyorsan gider paralısını alırsın veya oturur bişeyler yapar paylaşırsın bizde faydalanmış oluruz sizin şu yüksek egolu setinizi.

Okancım takılma böyle şeylere sitede emeğin değerini bilen bir sürü eski toprak var...

Okan mı ozan mı anlayamadım şimdi, ben ozan demiştim ama aynı kişimisiniz :)

Yokmu yardımcı olacak güzel birşeyler yapmış ustalar ...

Okan mı ozan mı anlayamadım şimdi, ben ozan demiştim ama aynı kişimisiniz :)

Adım ozan üstadım sanırım ,Bestemgold setti daha sonra bestemozan gold set diye paylaşım yapmıştım ama bu hakirce yazılar inanın canımı çok sıkıyor,maksadı sadece yardım etmek olan insanlar bu yüzden soğuyor ama pireye kızıp da yorgan yakan biri değilim bir kişi Bile ALLAH razı olsun dese bilirim ki muhakkak biryerlerde birilerinin ALLAH razı olsun demesi önüme çıkar,şimdiye kadar hiç benci olmadım olamamda olmayacağımda buradan tüm değerli ustalarada ALLAH razı olsun onlar sayesinde bişeyler yapıp bizde ekmek kazanıyoruz tüm müzisyen abi ve kardeşlerimin mübarek ramazan bayramını kutlar herkeze hayırlı günler dilerim,sevgiler saygılar.

Okancım takılma böyle şeylere sitede emeğin değerini bilen bir sürü eski toprak var...

sağolun değerli üstadım sizinde aynı ,ne kadar birbirimizi gerçekte tanımasakta nasıl iyi niyetli ve yardımsever biri olduğunuzu biliyorum,sizlere sevgi ve saygılarımı sunarım hayırlı bayramlar.

sagoooll üstaaddd kimse birşey paylaşmıyor artıkk eyvallahhhh