• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600ibo set derleme

aybars0032

Paylaşımcı Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a1000-300-e86-pa80-6o0qt-x1 elt.bağ
arkadaşlar 600 ü aralıkta satın aldım o zamandan beri derleme toplama set yapmak için uğraşıyorum. inşallah hoşunuza gider. ritimlerin % 80 ni pad lerle destekli. yani ritimleri açınca pedleri kullanırsanız farkı göreceksiniz. seslerin de doyurucu olduğunu düşünüyorum. eğer dener ve sonuçtan haberdar ederseniz ona göre işlem yapabiliriz. seslerin içinde x3-pa800- pa80 gibi cihazların sesleri mevcut. ayrıca benim düzenlediğim kabak kemane- sipsi gibi yöresel seslerde var. en azından benzemesi için uğraştım :) :) ben hasta ve yaşlı bi adamım yaşım 49 kalbimden 5 damar değişti, üstelik hergün işten yorgun geliyorum (polisim) elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştım. set 104 mb görünüyor. siz ona bakmayın. orgun kendi hafızasına setinizi mutlaka yedekleyin ( 1 gb kendi hafızası var 100 mb set atsanız en az 8 adet set alır. yani kıymetli setlerinizi hem flash belleğe hem orga yedekleyebilirsiniz.) cihazın azımsanamayacak kadar çok işlevi var. yeni şeyler tespit edersem paylaşırım. cihazla ilgili baya bi bilgi edindim. herkese yardımcı olurum. akdeniz ve ege bölgesinde olan arkadaşlara ( burdurda oturuyorum ama ıspartalıyım ) arıza parça değişimi tamir gibi konularda yardımcı olurum. ücret istemem dua ile çalışıyorum. ( 505 5428120 ) yardımlaşmak gibisi yoktur. herkes birşeyler paylaşsa paylaşılanların iyileri toplanarak çok iyi şeyler yapılır. hepinize kolay gelsin. allaha emanet olunuz.

setin linki=(***paylaşımdan kaldırılmıştır***)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa600ibo set derleme

korg600QT
Geziyorum
Üyeliği: 05-23-2014
Konular: 0
Enstrumanım
: Yok
Teşekkür Etmiş: 0
Teşekkür Almış: 0

Standart Re: Cevap: Pa600ibo set derleme
hayatımda gördüğüm en kötü set diye bilirim
arkadaşlar sakın bu setti yüklemeyin sıfır aldığım pa 600qt imi mahfetti
allah a havale ediyorum seni iboo
Konu korg600QT tarafından ( 23 Saat önce Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.

====nedeni ile paylaşımdan kaldırılmıştır====

çok teşekürler

aybars can cok tesekkurler , bayaga emek vermişsin, Allah şifalar versin, gerçi motoru sıfırlamişsin, paylasimlarindan ücret almiyormuşsun, fakat bu hizmetlerin bedelini rabbim mutlaka veriyor, saygilarimla.

tşk.ederiz emeğinize sağlık

ustam yasli degilsiniz masallahiniz var

hastaliginiz icin cok gecmis olsun dilerim iyi olursunuz

set icin düsünmeniz ve paylasmanizdan dolayi cok tesekür ederim

pad lerin ayrica her ritim icin ayriayri programlanmis olsmasi cok doyurucu oluyor

tekrardan tesekürler ustam

allah şifa versin teşekkür ustad

merhabalar;

seti indirmiş olan paylaşabilir mi? sayfa hata veriyor veya hocam linki yenileyebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık

Blue74 kardeşim, ben baktım bağlantı sağlam görünüyor. Bağlantı probleminiz olabilir. şayet indiremezseniz telefon numaram var görüşelim.