• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Aniden Ses Kısılıyor ?

StarPiskopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 Korg Pa80
Ritim sesi kısılmıyor sadece enstrüman sesi kısılıyo. örneğin 2/4 bi ritim çalıyo ve kaval sesiyle bi şarkıyı çalınca kaval sesi aniden kısılıyo kısık çıkıyo. Eskiden öyle değildi birkaç gündür böyle oluyo. Tabi sürekli öyle olmuyo mesela org 2-3 saat açık durursa öyle oluyo sonra ses kısılıyo. Acaba bunun bir ayarı falan var mıdır ? Yada org çok açık kaldığı için çok çaldığım için mi öyle oluyo ? :( style play yanında song play var ona basınca song play ışığı yanınca ses düzeliyo tekrar style play tuşuna basınca ses hala kısık geliyo :(

Cevap: Pa80 Aniden Ses Kısılıyor ?

virüs olabilir orgunu format la tekrar dene.. disketdeki seti pc de tarat.. sonra yükle

virüs olabilir orgunu format la tekrar dene.. disketdeki seti pc de tarat.. sonra yükle

zaten orgtaki virüs dosyalarını silim dedim onlarla beraber kitler silinince ritimlerim falan bozuldu. ondan sonrada böyle ses kesilmeleri yaşanıyo. :(

tamam sıkıntı belli set bzolmuş senin ..
seti yeniden dzüenlemen gerek ..