• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 ciler, Emo Ritim , Set Kullanan YArdım

• Konbuyu başlatan yalcin6
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

yalcin6

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
Merhabalar. Emo kart ı yükledim. Kartın içindeki ritimler (çift ışık user3 teki ) süper, Emo nun ritimleri hakikaten çok farklı ve güzel geldi bana. Set inin içindekiler de fena değil ama başka farklı hiç birşey bulamadım ( emogold vs var ama aynı ritimler) .
Emo kitleri kullanan, uyumlu başka setler var mı arkadaşlar ?

Cevap: Pa80 ciler, Emo Ritim , Set Kullanan YArdım

Merhaba.. Program bölümünden kitlere bak kimin kitleri varsa onun setlerini kullanabilirsin.. Eger ki. Emonun sesleri suan seni tatmin ediyorsa, riti sorunun olmaz.. Ritim editlemeyi biliyorsan style bankalarını ritim doldurursun istemediğin kadar.. :)
Iyi forumlar

Emo nun sesleri normal ama ritimleri çok güzel, nasıl desem oturaklı...:) ses konusunda paffstar ı çok beğendim. paff ile emo ritimler buluşsa müthiş...pa80 de sorun bu zaten. hep bölük pörçük. düzgün karma bir kart olsa çoğu ritimleri de okuyan süper olur. zaten 16 mb ın aldığı sample sesler hep aynı tip. şu kit olayı sorun. edit sonrası da orjinali gibi olmuyor malesef. cevap için teşekkürler.

Bende tesekkur ederim..Ugo kartı bi dene eksigi yok seslerde kaliteli ve ritimler tam..