Pa80 demır kral kart | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

Pa80 demır kral kart

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80
Pa80 DEMİR KRAL KART VE SETİ

Merhabalar arkadaşlar...
Benim için PA80'de yeni bir dönem başladı... Bu kart 2016 Demir kartın 2. versiyonudur.

*Düğün programı
*Türkü bar programı
*Cafe programlarına ve her türlü canlı müzik programında kullanılabilir..

Özenle hazırlanmış bu kartta 7-8 çeşit zurnalar, kısa ve uzun bağlamalar, 2 çeşit 4 telli, 3-4 çeşit elektro bağlamalar, grani efektli bağlamalar, 2-3 çeşit mey, kaval ve ney türleri, yaylı grubu, süper klarnetler, kanun ud ve cümbüş, re karar tavırlı keman, normal keman, kemençe, tulum, ve dahası gerek sample gerek edit sesler bulunmaktadır ve sound kalitesi çok yüksektir...Ritim eksiği ritim sıkıntısı çekmeyeceğiniz bir settir... Hayırlı olsun ücrestsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz...
Onur Demir
trakyamuzik.net/temikanodi

DEMİR KRAL KART VE SET

MCE DEMIR KRAL KART
http://s2.dosya.tc/server3/wf1vrv/Demir_Kral_Kart.rar.html

rar pass:trakyamuzik.net
Buyrun; CRD @Demir_Kral_Kart@
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

başka link
https://yadi.sk/d/u7Z6GOQitftgL

Moderatör tarafında düzenlendi:

kiyli24

Gold
Enst.
Korg Pa80 , Roland E40or
Cevap: İşte Demir_Kral_Kart !!! Yeni Pa80 Kartı

Eyvallah kardeşim.Eline emeğine sağlık,uzun zamandır bekliyorduk :) Çok sağol

dc_tolgahan

Yeni Üye
Enst.
roland g-600

eline sağlık teşekkürler

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Ben teşekkür ederim hayırlı olsun hepimize

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Halen denemeyen varmı Demir kral seti?

d.volkan

Yeni Üye
Enst.
Yok

yardım ben indirdim amaflhaschard anasıl yüklıyeceğim onun ayrıca bir aleti varmış discet tamam birde ucuz pa 80 için flhas chard nerden bulabilirim maşalaah kime sorduysam hepsi 150 tl den bahsediyor . yardımınızı bekliyorum..

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Flash kartın varsa 1 tane bile disket olsa yükleme talimatına göre teker teker backupları yüklersin.. Flaş kartın yoksa kartsız set kullanırsın veya 150-200 artık ne kadarsa bir flash kart alırsın.. Dtl elektroniğe bak kart satıyorlar...Aldıktan sonra hertürlü yüklemene yardımcı olurum..

d.volkan

Yeni Üye
Enst.
Yok

eyvallah yeğenim..

Enst.
Rodand g600

Çok teşekkür ederim hem büyük bir emek vererek yapmış olduğunuz bu değerli çalışmaları paylaştığınız için hem de gösterdiğiniz hassasiyet için. Demirkart 1. versiyonu indirmiştim. Demoların 2. versiyona ait olduğunu yazmışsınız. Hemen 2. versiyonu da indirdim. Hakikaten çok emek vermişsiniz. Rabbim size ve sevdiklerinize hayırlı uzun ömürler versin.

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Bu güzel yorumlarınızdan dolayı ben teşekkür ederim :) İndirin hangisi tarzınıza daha yakınsa kullanın keyfinize göre hayırlı olsun, bol kazanç dilerim.. Çok sağolun güzel dilekleriniz için..

xman6019

Yeni Üye
Enst.
pa80
Cevap: Pa80 demır kral kart

öncelikle teşekkürler acaba tarzlar backup 1 ve 2 ve 3 deki dosyalardamı ben daha önce hiç set yüklemedim 8 mb flash kart mevcut düğün için hangisini yükleyeceğim acaba

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Merhaba.. set 16 mb kart icindir dolayisiyla saglikli calismayabilir, yinede oyle bir imkan varsa sadece 7 8 backup atma oluyorsa iki kartida deneyin..

xman6019

Yeni Üye
Enst.
pa80

7 8 backup derken backup 1 2 ve 3 var dosya halinde birde crd ve set dosyaları var 2 si ayrı kartlarmı oluyor acaba kardeş

xman6019

Yeni Üye
Enst.
pa80

birde baktım kartın üzerind e16 mb yazıyor doğrudur herhalde nasıl yapacağım şimdi ben bu işi disket okuyuculu bi pc lazım galiba demi kardeş

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

Simdi 11 tane kart backubu vardir zaten ilk once onlar karta yukkenir yukleme bittiginde birde seti vardir yuklersin.. yukleme forumda anlatilmis bakabilirsin.. disket ve pc gereklidir ozetle..

xman6019

Yeni Üye
Enst.
pa80

peki kac tane disket lazim kullanilmis disketlerlede yapabilirmiyim yada sifir mi olmak zorunda kafanizi agritiyorum ama kusura bkmayin

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

peki kac tane disket lazim kullanilmis disketlerlede yapabilirmiyim yada sifir mi olmak zorunda kafanizi agritiyorum ama kusura bkmayin
kusur yok sorabilirsin tabi, disketler çalışıyorsa kullanılmış olması önemli degil zaten bir disketle bile halledebilirsin.. disketi biçimlendir sonra içine birinci kart backubunu at, sonra yüklerken ikinciyi ister, disketi tekrar pc ye takarsın biçimlendirip 2. backubu atarsın böyle sırayla gidersin 11 tane kart backubu yüklenir sırasıyla..

xman6019

Yeni Üye
Enst.
pa80

kardeş peki crd backupları yükledikten sonra kral.seti nasıl karta yükleyeceğim o kadar araştırdım detaylı bulamadım yani klasörde ayrıca backup 1 backup2 backup3 dosyaları var onları disketle yüklememiz gerekmiyor mu birde şu andaki seti kartımdan silmelimiyim yardımcı olursan sevinirim . forumda 11 tane crdbackupları sırayla yükleyin sonra seti yükleyin denmiş geçilmiş tam açık değil yani onun harıcında backup klasörleri var kart taki seti nasıl sileceğimiz filan açıklanmamış

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80

kardeş peki crd backupları yükledikten sonra kral.seti nasıl karta yükleyeceğim o kadar araştırdım detaylı bulamadım yani klasörde ayrıca backup 1 backup2 backup3 dosyaları var onları disketle yüklememiz gerekmiyor mu birde şu andaki seti kartımdan silmelimiyim yardımcı olursan sevinirim . forumda 11 tane crdbackupları sırayla yükleyin sonra seti yükleyin denmiş geçilmiş tam açık değil yani onun harıcında backup klasörleri var kart taki seti nasıl sileceğimiz filan açıklanmamış
set dosyasında backup1 backup2 vs.. onlar extra ritimlerdir yabancı ritimlerin yerine yükleniyor türk ritimleri olarak...

*kart backupları örnek(CARDBK01-CARDBK02) vs.. 11 tane olan bu dosyalar, kartımızın dosyaları tarif edildiği gibi karta yüklenir disketle..

*set ise orga yüklenir en son yapılan işlemdir.. Kartın CARDBK01 CARDBK02 vs backuplarını yüklersin biter, sonra kartın setini orga yüklersin disketle...

*gelelim backup1 backup2 dediğin yani extra türk ritimlerine.. Bu ritim backuplarıda; Kart yüklendikten sonra, Set yüklendikten sonra, style banklarına yüklersin..

*ayrıca kartı formatlayacaksın tabi, kartındaki eski setin silinecek.. Yenisi yüklenecek..

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Enst.
KORG PA 800

linkte kart ve set ıkısı bır aradamı mevcut ?