• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 için elektro lesli cihazı kullandım :))

piyanist477

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x
arkadaşlar pa80de elektroları daha canlı hale getirmek için bu yöntemi uyguladım.ben doğu düğünlerine ( kars, mardin, bitlis, diyarbakır, muş, batman, şırnak ) ve göçmen düğünlerine çıkıyorum.doğu düğünlerine çıktığımda yalvar yakar minnetle bağlamacı buluyoruz.bu dertten kurtulmak için bu yöntemi denedim.başarılı sonuç aldım ve ilk düğünde bana olumlu performans verdi ve bağlamacıya gerek kalmadı.artık bağlamacılara minnet etmicem.telefon çekimidir kusura bakmayın.buyrun demo...

Cevap: pa80 için elektro lesli cihazı kullandım :))

hayırlı olsun güzel olmuş

bağlantıyı nasılyaptın kardeşim daha detaylı anlatırmısın gerçekten çok güzel olmuş eline yüreğine sağlık

Mükemmel...Bağlantı nasıldır üstad birde onu yazarsan çok makbul geçer herkes için...Saygılarımla

pa80 veya diğer korglarda 4 output var bunlardan birisine sadece upper ses çıkma vazifesi verebilirsiniz bu çıkışıda lesli aletine girersiniz oradanda anfiye bağlarsınız aksi taktirde ritim ve akompanyayada fazer efekti gelir bu kadar basit

elinesaglık mükembel olmuş

güzel olmuş.

sağolun arkadaşlar.piyanist şantörün dediği gibi orgun arkasında 4 çıkış var.left right değil de output 1 ve 2 den çıkış alcaksınız.leslinin input girişine...leslinin output girişinden de mixere giriş yapacaksınız...ses çıkış ayarlarını ise globalden yapacaksınız.basit bi işlem...

Teşekkürler...

Ben hiç beğenmedim. Ses çok karışık ne olduğu belli değil. Elektro saz ile yakından uzaktan alakası yok.