• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA80 KARTSIZ SET YÜKLEME

muammer262

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
Arkadaşlar pa80 kartsız set nasıl yüklenir internetten cevonun kartsız setini indirdim ama yükleme konusunda hiç bir bilgiye sahip değilim nasıl yüklenebilir ne yapmam gerekir bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Seti diskete atın , Örneğin (cevo.set) şeklinde sonu .set ile bitmeli klasorun , disk tuşuna basın load sekmesinden f2 ve Enter tuşuna basın..Kolay gelsin

Seti diskete atın , Örneğin (cevo.set) şeklinde sonu .set ile bitmeli klasorun , disk tuşuna basın load sekmesinden f2 ve Enter tuşuna basın..Kolay gelsin
Mrb siz neredesiniz ben PA80 setini değiştirmek istiyorum ve bu bilmeden tek başıma yapabileceğim bir şey değil ben mugladayım yakınsak sizinle tanışıp orgu getirip göstermek isterim tabiki ücreti ne ise veririm.

Mrb siz neredesiniz ben PA80 setini değiştirmek istiyorum ve bu bilmeden tek başıma yapabileceğim bir şey değil ben mugladayım yakınsak sizinle tanışıp orgu getirip göstermek isterim tabiki ücreti ne ise veririm.
3 yıl olmuş şimdi girermi bilmiyorum.. sizde pa80 öğrenebilirsiniz set yüklemeyi trakyamuzik.net e bir bakınız.. saygılar.