• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Paffstar Backup Ariyorum..

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Arkadaslar paffstar crd ve setleri lazim. Ucretlimidir bilmiyorum, paylasabilecek arkadasimiz varsa cok makbule gecer.

Saygilarimla,
Volkan.

Güncel arkadaşlar..

Cevap: Pa80 Paffstar Backup Ariyorum..

Volkan hocam Ugo karttan memnun kalmadınız mı? Birde denediğiniz kartlar hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ritimden ziyade sesler hakkında. İyi çalışmalar

Sitemizde ki piyanist_ali nickli üye ye özelden ulaşırsanız onda olmalı, biraralar paylaşmıştı fakat sanırım paylaşım sitesi yasaklanmış. Kolay gelsin Saygılarımla,

Bu link te var fakat M.C.E dir BACKUP değildir dönüştürebilirseniz veya M.C.E olarak yüklerim der iseniz buyurun. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Bu link te var fakat M.C.E dir BACKUP değildir dönüştürebilirseniz veya M.C.E olarak yüklerim der iseniz buyurun. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Hocam eksik olmayin, sizi hep ugrastiriyoruz.

Volkan hocam Ugo karttan memnun kalmadınız mı? Birde denediğiniz kartlar hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ritimden ziyade sesler hakkında. İyi çalışmalar

Ben paffstar haric neredeyse tum kartlari denedim. Paffstarinda daha onceki cihazimdaki karma kartta bazi ritimleri vardi ve cok basariliydi. Kart ve set yuklemekten artik cihazin devreleri yanacak ama tam olarak aradigimi bulamadim. Ben daha cok slow, arabesk, pop, tsm tarzina uygun icerik ariyorum. Ugo bunlarin icinde kendime en yakin buldugum oldu ama yetersiz. Ugo Soner kartlada uyumlu buyuk oranda.Eski cihazimdaki karma kart ne kadar guzel ve onemliymis anladim. O backup i bir daha bulamadim. Karma kart yapmayida denedim. Siralamayi bozmadan samplelari yuklememe ragmen ritimlerde sorun olustu. Sessiz kartlar var, onlarida denedim verim alamadim, onlarda sorunlu. Simdi kartsiz setlere bakiyorum, arada cok guzel ritimler cikiyor. Seslerdede ozellikle bati tonlarinda guzel sesler var. Once kartsiz setlerden bir karma set yapicam. Sonra 8 mb kartlari deneyip is gorur birseyler bulursam sayet geriye kalan 8 mb alana kendi sectigim samplelari yukleyecegim. Sonra kartsiz karma setle bu karti karma yapip sonuc almayi umuyorum. Oda olmazsa cihazi camdan asagi aticam kararliyim.

Volkan hocam Allah yardımcınız olsun.İnşallah en son ki işlemi yapmanıza gerek kalmadan aradığınızı bulursunuz :)

Ritimlerden ziyade sesler diyorsan tavsiyem şudur; güzel bir kartsız set bul, ritimleri işini görecek cinsten. Sonra kartına format at. Ses için 16 mb alanın oldu. Kmp formatındaki sesleri hard disk veya sığıyorsa disket vasıtasıyla kartına yükleyebilirsin. 16 mb alanı sadece ses için kullanırsan güzel sonuçlar alırsın. Biraz daha detayı var, yaparsan yardımcı olurum. Bende şuan bu model yapıyorum. Ritimde önemli ama sonuçta evde takılıyorum, benim için kartsız ritimlerde iş görüyor.

Değerli üstadım.Dosyayı bir daha yükleme şansınız var mıdır? Hürmetler...