• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Rumeli Seti.

cemalxd9

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
Arkadaslar Aramadıgım sıte kalmamıstı rumeli setini bende style works programını ındırıp korg i serilerinin ritimlerini pa80 e uyarladım her karta uyar ister kendı durumkitlerini isterde orjinal kitleri kullanabılırsınız.ben suan ekremgültekinin orjinal kasetlerindekı 9-8 le 2-4 ü orga yukledım gerıye kalan setleride yarın aksama kaa bitirip bu konu altında paylasacam lütfen biraz RUMELİ SETLERİNE YARDIM EDİN SİTEDE VAR AMA COGUNUN LİNKLERİ KIRILMIS bn bulgar rumelı dugunlerı yapıyorum siz anlayın rıtımlerın olmamasını neyse bosbogaz oldum bıraz yrn bu konu altında ritim seti alabılırsınız iyi aksamlar...:)

Cevap: Pa80 Rumeli Seti.

hocam hani set

kardesım set benım profılımde mevcut teo kart uyumlu set taylanın ama duzeltmeler yaptım eleno,paydujka,7/8,kuchek,bulgar 2/4 ler on numara gir profıle ınıdr.saygılar.

Selam Arkadaslar sizlere bir sorum olacak bu pa 80 rumeli seti korg pa 50 sd ye olacakmi bana blgi verebilirmisiniz ??????

olmaz hocam cunku pa80 kartlı kitler birbirini dengelemez.