• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Sessiz MCE Backup Arşivi

temikanodi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa80
Bazı sessize çevirdiğim kartlar linktedir arkadaşlar..İyi forumlar

*Özkan kart sessiz mce backup
*Cino kart sessiz mce backup
*Tuncay kart sessiz mce backup
*Ömer kart sessiz mce backup
*Uğur /soner kart sessiz mce backup
*Levo kart> başka konuda mevcuttur

Başka link

rar pass:trakyamuzik.net

Cevap: Pa80 Sessiz MCE Backup Arşivi

Çok güzel bir paylaşım elinize emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler

Teskkur ederim sagolun pa80 e veda edecegim yakında, satmadan son bir set daha olacak bomba gibi geliyor demir kral kart 2 yakinda paylasacagim

yapıştır çiftetelli ritmini pa80 için convert edip editleyebilirmisiniz acaba

Teskkur ederim sagolun pa80 e veda edecegim yakında, satmadan son bir set daha olacak bomba gibi geliyor demir kral kart 2 yakinda paylasacagim

Üstad 80'i satıp ne alacaksın

Ben pa80 den son anda vazgeçtim uygun fiyata sıfır ayarında bi dante tr buldum nasipse yarın alacağım. Kart, disket işleri çok sıkıyor.

Teşekkürler. Paylaşımınızı piyanist set uygulmasına da entegre ettim. çok güzel bir çalışma olmuş

Ustadim paylasim icin tesekkurler ama bin dosyasinin ici nasil acilir onu yapamadim tek tek diskete yukleyip orga yukleycektim ama bilemedim siz daha iyi bilirsiniz ama mce programi ile yapiliyor die duymustum onu da calistirmak icin xp lazimmis benim bilgisayarda o program yok mce yi calistiramadim zaten kullanmayi da bilmiyorum baska yolu var midir bin uzantili dosyalarin icini gormek icin veya siz acaba hani mesgulsunuzdur belki ama bu sessiz cardlari tek tek icindeki dosyalari diskete yuklenecek sekilde yayinlayabilir misiniz simdiden tesekkur ederim guzel calismalariniz icin iyi gunler

ben teskkur ederim xp sart degil bende win7 kurulu laptobumda calisiyor, bin dosyasini acamazsiniz ve mce disindaki baska bir aracidan yuklenemiyor, bu aralar set uzerinde calisiyorum vaktim olmuyor ama sizin icin sectiginiz bi taneyi çevireyim crd ye