• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 yardim kart uzerine

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar bende turkish arabic flash kart var onu silip cevo backup'u dolduracam sizden bir sey soracaktim simdi bende ayrica edi zurna var dwp olarak simdi ben cevo backup koyduktan sonra ve seti yukledikten sonra edi zurna sample'nu koyabilirmiyim ?acaba

saygilar

Fransadan

Cevap: pa80 yardim kart uzerine

pa80 ciler oldu mu bir yardim arkadaslar fransadan yaziyorum bu mesaji arkadaslar

Serkancım açtığın tüm konular PA80 ile alakalı.. Konularını açarken PA80 bölümüne açarsın, olur mu?

Umarım sana yardımcı oluyordur arkadaşlar, Pa500tr olsaydı ben elimden geleni yapardım sana. Ama PA80i hiç bilmiyorum.

Kolay gelsin

tamam usta kusura bakma :(

Yok sıkıntı değil kardeşim benim, konuyu doğru yere açarsan sana dönülme oranı daha yüksek olur..

İlgisiz bi yere açarsan konuyu, bir süre sonra dikkatlerden kaçar.. PA80 bilgi paylaşımı için gelen biri senin mesajı daha kolay görür eğer konun ilgili yerde olursa..

Kaç gündür dikkatimde, PA80 kartın için birşeyler yapmaya çabalıyorsun.. Keşke elimden birşey gelse..

evet dikkatli olurum
evet bir kac gundur ugrasiyorum cunku sikinti buyuk fransada oturdum icin ne 16mb bularim nede baska kart elimde olan tek turkish arabic flash karti bende onu silecem cunku gercekten soyluyorum zurna'nin sesi felaket bir duysan org bile calmasin onun icin cevo backup + set 8mb indirdim ,sazgrubu bana yardim edecek bana oyle soyledi ,umarim oyle olur ,birde 6 aydir caliyorum hevesliydim simdi heves sogdu org'u birakim mi birakmim mi bilmiyorum .

Kardeşim sen sorduğumu söylemedinki? Yükleme yapmadan evvel karta format atıp kartı silmek lazım formatladınmı? Org da CARD yazısı aktifmiydi, pasifmiydi sordum söylemedin. önce onu söyle ki kartı silelim sonra yükleme yapacağız. Orgunda harddisk varmı yokmu? disketlerle mi yükleyeceksin bana bunlara söylemezsen ben nasıl yardım edebilirim

Pa80 soundu güzel bir org olabilir, ama eski teknoloji olması bu tür sıkıntılara yol açıyor.. Set indirmek yüklemek falan biraz zor sanırım..

Ama org çalmaktan sakın soğuma, bu kadar heveslisin.. Mutlaka çok iyi müzikler yapacaksın, inanıyorum..

evet hard disk fakat pasifmi aktifmi onu bulamiyorum diske basiyorum sonra menu sonra asagi iniyorum card yaziyo onu tempo value il cevirerek yapiyorum ama uste biniyor

disk'e girdim sonra hd info 'ya bastim soyle yaziyor
label :
Free : 4209532 KB