• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 yardim

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar bugun bir pa80 aldim fransada oturuyorum ama flash kartim yok burdada bulunmaz simdi bir tane bos kartim var icine nasil ses ve ritim yukeyebilirim bana zurna ,mey,saz,elektro lazim ses olarak ve ritim olarak 2-4 halay,6-8 halay ritimleri felan lazim ama zurna iyi olmasini istiyorum sizden yardimlarinizi bekliyorum

allah'a emanet olun :)

Cevap: pa80 yardim

kaca aldin pa 80 sende yamaha psrs650 yokmuydu

yamaha tik cikti pa80 aldim 400€ ya

bundan iki sene once muzik mazasi arkadas bana 450 al gotur sunu basimdan dedi almadiydim simdi de flas kart alcan senin yerinde olsam gider t2 alirdim yada pa800 enazindan set derdin flaskart derdin olmazdi ama neyse hadi hayirlisi ebaydanmi aldin boin coin mi yoksa sahismi

öncelikle hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan,
elinde madem boş kart var o zaman altta link var sırasıyla o linktekileri uygula,

hangi kartı kullanmak istiyorsun ilk önce ona karar ver sonra alttaki linkte yazılanları uygula

hadi bak zafer abin sana cozumu buldu yoksa flasla atv kanal d show tv ile urascadin heheheeh

burhan arkadasdan aldim zafer bey simdi illa disket mi lazim bana simdi elimde hafiza karti var ama bos dosyalari icine koyamazmiyim ?

burhan usta korg t2 den bahzetiosan sesler ve ritimler bulunmazi zordur zurna sesleri guzel midir ki?

ya ben 2008 den beri tyros kullaniyom pa 800 de ayni biz okadar dedgigin kadar zorda okadar dugunleri hangi seslerle yapiyok sence set derdin olmaz siteden indir usb ile at aninda alete demek isdedigim o zaten zaferde sana siteden indirebilcen link yollamis kartina ait neyi zor goruyorsun ki sen anlaamadim neyse bildigin gibi yap monister heheh salut

pa80 disketli bi org,usb girişi takılıyo taktırabilirsen taktır,
usb girişi yoksa mecburen disket olmak zorunda seti bakupu v.s. disketle yükleyebiliyorsun