• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 16dk programı

piyanist_sazci03

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro baglama korg pa800
pa800 icin 16 dk ya cevirici program cok gerekli ve rahat edebieceginiz yapmanız gereken orgu acarken intro 1 e basılı tutarak acın ve menuden yukleyin sonra kit sayfanız 16 sayfa olacaktir herkese iyi gunler

Cevap: pa800 16dk programı

teşekkürler.

teşekkürler.

arkadaşım acaba saçma bir sorumu soruyorum bilmiyorum ama orga format atmadan, yani setimizde yüklü iken bu proğramıda yüklememizmi gerekiyor. teşekkürler....

en saglıklısı format attıktan sonra yuklenmesidir

s.a arkadaşlar bunu 64 mb olan alete yüklesek sıkıntı yaratır mı ?

hayr butn pa800ler içn yer kaplamayan dosya v202 olanlar yuklemeye gerek yk zatn 16dk

kardesim bu programın 64 mb ile alakası yok kac mb olsun farketmez bu programın amacı ritim sayfanızı ikiye katlar yani 16 sayfa yapar v 202 ve v203 lere yuklesen bile birsey degismez cunku onlarda 16 dk yok bu program sadece v201 de ise yarar

arkadaşlar ben bu programı yükleyemiyorum bilgisayara indirdikten sonra program üzerinde yapmam gereken bi işlem varmı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürlr

arkadaşlar ben bu programı yükleyemiyorum bilgisayara indirdikten sonra program üzerinde yapmam gereken bi işlem varmı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürlr

değişik 16 dk dosyası dene,bazı dosyalar zamanla bozulmuş sanırım,bende bir kaç tane denedikten sonra yükleyebildim,