• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 256 ram format ve kırık o.s hakkında yardim

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 1K

kuscy

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
Arkadaşlar geçen gün pa800 aldım 256 ramli yalnız format aticam ama o.s restore dosyaları cihazin içindeki harddiskte yok bende dtll elektroniği aradım dedimki format dosyaları yok ne yapacam diye onlarda cihazın seri nosunu istediler baktılar burada takilmamis ram dediler korsan olarak takılmış ve kırık o.s kullanılmış dediler çin malı ram takılmıştir dediler cihazın bozulmasına ve ısınmasına neden oluyormuş sorun şuki ben şimdi ne yapacam bu cihaza format atamayacakmıyım başına böyle birşey gelen varmı Türkiye'de sadece buradami takılıyor bu ram böyle kullanmanin zararı varmı o.s nerde bulabilirim yardımcı olur musunuz.

Buradan bulabilirsiniz.. olmadimi ? geçmiş olsun..

Son düzenleme:
Şuan orga format atmadım çalışıyor açılıyor herşey normal ama yarın öbür gün formatlamak gerekecek arkadaşlar yokmu bir çözümü herkes dtl den mi taktiriyor rami birtek orasimi yapıyor

Çin kırık dökük.. tabiri caizse .. siz kullanın gittiği yere kadar..

Sıkıntı çin malı olması değil abi çin malı olmayan birşey mi kaldı artık biraz bakındım ramin yanında birde flash bellek gibi birşey veriyorlar onla beraber orga takıp içindeki yazılımı yükluyormuşuz benim flaşın içindeki yazılım yok silinmiş yazılım olsa yine sıkıntı yok biryerde paylaşmışlar her pa 800 de çalışır o.s diye şifre istemez falan yazmışlar onu indirdim bişey olursa onu denerim artık