• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 64 mb set

oguzhanbozoglan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa 800
64 mb set arıyorum led sesler macunlar, yaylılar, klarnet, bağlama, ut , kanun, cümbüş , bağlama seslerinin falan sağlam olduğu 40 tane zurnanın falan bulunmadığı, ritimlerde 9/8, çiftetelli, vahde ve standart ritimlerin olduğu saçma sapan padlerin bulunmadığı bildiğiniz iş görür sağlam bir set var mı ?

tam noktasından vurmussun ...oyle sesler varkı igrençlıgını derecelendırmek ıstedım lakın emsal bulamadım ...yok zurna 1 zurna 2 boyle gıdiyor ..yok efendım efsane lead ..sesi dinle tam bır gurultü....bırde elektrolar tabı ...ozenle ırzına geçilmiş elektrolar ...ses oyle bır işlenmiş ki elektro oldugunu anlamak ıcın heyet lazım ..sesın derınlıgınden ne oldugu anlasılmıyor ..en cok sınır oldugumda elındekı setı sılen ....pa 800 aldım oncekı sahıbı uzerındekı setı sılmıs ....be mubarek ...okadar para alıyorsun benden ..setı neden sılıyorsun be sonradan gorme ...sende yapta gorelımcılere hıc degınmıyorum ....elestrı agır gelıyor bazılarına ........

bu arada sıtede bolca mevcut lakın boyut olayı sıkıntı galıba ..benım paylastıklarımdan deneyebılırsın .kendı kullandıgım pa 800 setım adı altında paylasmıstım

tam noktasından vurmussun ...oyle sesler varkı igrençlıgını derecelendırmek ıstedım lakın emsal bulamadım ...yok zurna 1 zurna 2 boyle gıdiyor ..yok efendım efsane lead ..sesi dinle tam bır gurultü....bırde elektrolar tabı ...ozenle ırzına geçilmiş elektrolar ...ses oyle bır işlenmiş ki elektro oldugunu anlamak ıcın heyet lazım ..sesın derınlıgınden ne oldugu anlasılmıyor ..en cok sınır oldugumda elındekı setı sılen ....pa 800 aldım oncekı sahıbı uzerındekı setı sılmıs ....be mubarek ...okadar para alıyorsun benden ..setı neden sılıyorsun be sonradan gorme ...sende yapta gorelımcılere hıc degınmıyorum ....elestrı agır gelıyor bazılarına ........
aynen öyle hocam%100 katılıyorum size. Bir bakarım şimdi. Teşekkür ederim