• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 dmr 2016 set !!!!!

uğur demirel

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 256 MB RAM+DAVUL
Korg pa800 256mb 2016 yeni set !!!!

ARKADASLAR SET 256MB ICINDIR.BOYUTU 180 MB CIVARINDADIR.PA900 KULLANAN ARKADASLARDA YUKLEYEBILIRLER.GULE GULE YUKLEYIN VE KULLANIN.

başka link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa800 dmr 2016 set !!!!!

eyw ustat bu son paylastigim son set simdi yapicagim set tati emo2 doruk selousb cym2 karisik olacak paylasmam :)

eline sağlık 900 e yukledim içinden bayağı kendime seçtiğim sesler ritimler mevcut hele 2-4 lere bayıldım tam bartın işi

setin tabani uk umit korkmaz set seslerde bank 10 a kadar onun sesleri 11 den 20 ye kadar bnm eklediklerim ritmlerdede 5 bnktn sora cogu kndm ekledklerim

eline sağlık .teşekkürler.

emeğinize sağlık...yanlız dmr set viruslu falan diyorlar doğrumudur....yüklemeye çekiniyorum...şimdidden teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

o eski bu paylastigim yeni guncellene yaptgim yukleyebilirsn.oda 1 sene oldu yukleyeli birakta viruslensin :)

o eski bu paylastigim yeni guncellene yaptgim yukleyebilirsn.oda 1 sene oldu yukleyeli birakta viruslensin :)

:) yeni setiniizi deniycem gönül rahatlıyla demek....tekrardan emeklerinize sağlık...yeni çalışmalarınızıda bekliyoruz....sizler varoldukça para ile dönen payasalara taş cıkartırsınız inşallah...yanlız burdaki paylaşım setlerde saundlar orgta cok tatlı bir tok ses var yanlız cihaza bağladığımda bu sesi alamıyoruz nedeni nedir...şimdiden teşekkürler