• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 Ekran geç açılması EKRAN SORUNU!

piyanisttolga

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
Öncelikle herkese slm bi sorunum var.PA800 açarken ekran bazen geç aciliyor bazende çok geçççç açılıyor ışıklar yanıyor dügmelerin ama ekran yok bazende hemen açılıyor.düne kadar bu sorun yoktu başka set yükledim sildim onla alakası olabilirmi acaba.pa800_os_v201 ve pa800_res_v201 baştan yükledim yine aynı sorunla karşılaşıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Cevap: PA800 Ekran geç açılması EKRAN SORUNU!

başka set yüklemekle bi alakası olacağını sanmıyorum arkadaşım.ben 2 3 günde bi yeni set yükler dener içinden cımbızlama yaparım çünkü :D aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa çözümü söyliceklerdir umarım.

teşekkürler.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bekliyorum şimdiden tşk.ederim..

usta pa 800 soğuk odada duruyosa
olur bıde fıs ının gırdıgı yere ıyı bak bıde pa 800 ekranı dokunmatık oldugu ıcın 2 el aldıysan ekranda dıklemesıne uzun cızgıler varsa ekran ağrızası olyo yanı darbe felan aldıysa ondanda oluyo benım de basıma geldı ama benım alet soğuk odada duruyodu

yok soğuk odada durmuyor fişin girişide normal cihazıda sıfır aldım ilk sahibiyim darbede almadı bu şekilde kullanıcam şimdilik tşk.ler yorumlar için

halil yaman abi tşk.ler sanada kolay gelsinnnn tşk. ederim bilgilerin için...

Benim buna benzer bir sorum vardi yazilar okunmuyordu sadece mavi renk gorunuyordu aldim firma bunu korga gonderdi zanedersem yeni display takilacak su anda pa 800 zayif tarafi ekran sorunu korg yetkileri tarafindan dogrulandi , zanedersem sicak ve soguk la alakasi yok tabiki nemden korumak lazim . saygilar

aynı sorun bendede var bnmde alet pa800 64Mb RAM ve sıfır fakat 2 dk 'da açılıyor.üstünde mega set yüklü. Nedenini bilen arkadaşlar varsa yarımcı olablirmi ? acaba ram 'mi yandı yada alette bi sorunmu var?

evet settende olabilir arkadaşlar olmaz diye birşey yok.
1-göktuğ albayrak modern seti indirin deneyin.
2-aletinizin ekranını sakın ıslak bezle vs. silmeyin
3-aletinizde hdd takılımı takılıysa ve hard disk dolu ise geç açılır.
4-hiç biri işe yaramazsa alete birde format atıp tekrar o.s yükleyin.
5-usb takılıyken açıyorsanız usb de etkiler usb takılı olmadan açın deneyin.malum bazen usb yi okumakta zorlanıp donma yaratabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi: