• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 set boyutu hakkında sorum????

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam değerli arkadaşlarım ve üstadlarım sizlerden set boyutu hakkında bilgi almak istiyorum yardım edecek anlayan arkadaşlarım yardım edermi acaba sorum şöyle alet pa800 256mb v2 yükleyeceğim set pcm boyutu 270 mb yüklesem bir zararı olurmu ve yüklemeye çalışacağım bu setin boyutunu nasıl düşürebilirim lütfen bilgililerden ricam yardım edin??? saygılar

Cevap: pa800 set boyutu hakkında sorum????

zararı olmaz ama yüklenmez hata verir set ritimler tencere tava gelir :) boyutunu düşürürsen o setde bişi kalmaz bence 256 yaptır eskisi gibi pahallı değil 250 tl yapan var bu işi..

Konuyu açan arkadaş zaten aletinin 256 Mb.olduğunu belirtiyor,yükleyeceği setin boyutu 270 Mb.mış onu soruyor,zararı olurmu diye.Zararı olabilir,belki ram yanabilir.siz bu ihtimali önlemek için orgta seti açın içinde lüzumsuz gördüğünüz sampler varsa onları silin.Setin boyutunu böylelikle düşürürsünüz.Daha sonra PCM klasörünü yüklemeden setteki klasörleri tek tek yükleyin.Bu arada alet otomatik olarak PCM klasörünü oluşturacaktır.Setin boyutu da düştüğü için sizde gönül rahatlığıyla setinizi kullanabilirsiniz.

evet ben o ayrıntıyı kaçırmışım .. seti bana gönderirisieniz 10 dk içinde düşürürm size.. prg ile orgda hiç ugrasmayın çok zamanınızı alır..

facebook adresiniz varmı acaba