• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 SSD Media Hatası

• Konbuyu başlatan mpmyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 4K

mpmyo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 V.2 256MB
Herkese günaydın arkadaşlar. Evde kullandığım pa800 ilk açılışta SSD media error hatası veriyor. Bazen ilk açılışta yapmıyor ama artık hiç açılmıyor. Hatay ve civarında tamiri ile ilgilenen bir servis arıyorum. DTL ye yollamak istemiyorum kargolara güvenmiyorum kırılma tehlikesi var. Yada bu SSD denilen hafıza RAM'mi oluyor. 256 MB takılı bende ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA800 SSD Media Hatası

Arkadaşlar bilen varsa bir el atsin lütfen... Güncel...

Kardeşim ben İskenderun da yaşıyorum. Bana özelden tlf numaranı at burada bir vatandaş var seni ona yönlendireyim istersen...Kendisi bana kendinin bu işleri yaptığını söyledi ben de pa800 aldım o zaman konuşmuştuk bir sıkıntı olursa arayın hocam İskenderunda benim elimden geçer demişti hatta bana bayağı takılarak söyledi çünkü ikinci el ve v1 pa800 aldım diye :)

Abi mesajı yolladım. Numa mesajda abi

Omunal abi ilgin için tesekkur ederim. Sorunu halen çözemedim. DTL ile gorustum pek umursamadilar. Adanada birisine ulaştım. İddialı konuştu yaparım dedi. Bu problem başkaları yaşarlarsa şunu söylemek isterim. Sorun mainboarddan. Yanı donanımsal.. Yarın yollicam sonuc ile ilgili buraya tekrar yazacağım.

Kardeşim üzüldüm neyse inşallah Adana da yapılır ama mutlaka sonucu burada bu konu başlığı altında yazın ki böyle bir durum ile karşı karşıya kalan insanlara yardımın olsun ....

Tesekkur ederim abi. Dün akşam sizi aradım ama ulaşamadım. Bir önceki günde siz aramışsınız ama çalıştığım için size cevap veremedim. Kusura bakmayın. Sonucu buraya mutlaka yazacağım. Başkaları da bu durumla karşılaşırlarsa ön fikir olur en azından

Orgu yolladım bugün ellerine geçti. süreç devam ediyor.

Maalesef org yaplamadı. Yeni istikamet Trabzon hayırlısı bakalım :) İş inada bindi. Bu orgu DTL dışında birisi yapacak :) CPU ve mainboard fiyatları ayrı ayrı 323 euro denildi. DTL'nin fiyatı bu. gerekirse Tüm Türkiye'yi dolaştıracağım :) Ayrıca ''omunal'' abime teşekkürlerimi borç bilirim. Kendi orgu arızalanmış gibi çaba sarfediyor. Teşekkürler abicim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Inşallah bu sefer olacaktır saygı değer kardeşim