• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Yardım

GbSeker006

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
bağlama pa800
Merhaba Arkadaşlar pa800 org aldım fakat yolunda gitmeyen bazı şeyler var örneğin bir ritim açıyorum yaylı çalıyorum yaylıdan elektroya geçince ritimde değişiyor birde ritimlerde biraz echo veya derinlik var bunları nereden kapatacağım bilmiyorum şuanlık önemli olan yaylıdan elektroya geçerken ritimin değişmesi bu konuda bana yardımcı olacak çok kıymetli müzisyen arkadaşlarımın yardımını bekliyorum saygılar

Değerli kardeşim ekranın sağ alt köşesinde stl change tuşu var onu kapat düzelir.Eko derinlik tamamen kulladığın setle alakalı.setideğiştirirsen göreceksin farklı olacak.İllada bu seti kulanıcam dersen bu derinlik ve eko olayı biraz karışık.Onuda diğer arkadaşlarım açıklasın..Kolay gelsin..

Abicim öncelikle yardımın İçin teşekkür ederim fakat dediğin tuşu bulamadım tam nerede bu numaradan bana ulaşabilirmisiniz 05300264206

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Görülen: 188
1-Globalden controllere gir ordan lock(kilit)olan yere gir style change edit i kitleyin bu sorun cozulur.
2-derinlik icin tekrar glabol-audio style-master eq.dan istedigin gibi duzenleye bilirsin(biraz teferruatli istir)degisiksiklikleri tirnaktan kaydetmeyi unutma yoksa hersey bosa gider tekrar yapmak zorunda kalirsin.

Tempo tekerleğinin sağ altta..

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.5 MB · Görülen: 260