• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800göktuğ-albayrak tabanlı 2013-Ertaç.set

ertaçtuna

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
Selam değerli müzisyen arkadaşlarım abilerim. pa800,ü me rem takdırdım 256.mb ben orgu aldığım dan beri göktuğ-albayrak seti kullanıyorum 3.sene oldu başka hiçbir setle programa çıkmadım daha ve kendimce üstadımızın setine eklemer yaptım. Allah onlardan birkez daha razıolsun bu seti paylaştıkları için. daha öncede 64.mb olan setimi paylaşmıştım deniyenler az çok bilirler değişiklikleri. şuanki setim de ritimler tamamen sıralı hemen hemen hiç boşyer yok favorite de. piyasadaki bütün setleri inceledim hoşuma giden ne varsa aldım ritim ses v,s. eklemer 2-4, 9-8, çiftetelli, güzel introlu slowlar, vahteler var eklediğim. seler de tamamen dolu. hoşunuza gider inşallah. Set.172.mb aslında daha bitmedi tam kafama göre ama paylaşayım dedim. ekleme yaptıkça tekrar paylaşırım sağlıcakla kalın..

Cevap: pa800göktuğ-albayrak tabanlı 2013-Ertaç.set

ben pek degısıklık goremedm 3 5 bıse hakkında ama elerne saglık yınede aynı rıtmler devam

ben pek degısıklık goremedm 3 5 bıse hakkında ama elerne saglık yınede aynı rıtmler devam

ritimler 64.mb lik sete göre baya değişik seti yüklemeniz gerek pc de bakarak anlayamazsınız.

kardsm setı detaylı inceledm az once baya hosuma gıttı ama eksıklerı benm fkrımı sorarsm tamamlarsn

hocam bende göktug kullaniyorum yanliz o 1.6 dk seninki de öylemi ona göre yükleycem
siralama hosuma gitti ellerine saglik yanliz ege ve karadeniz birazdaha olabilirdi.

teşşekkurler :)

256 mb..ram alınca ilk yukleyeceğim set bu set.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertaç setın yarısını paylastı paylastıgı gunden ıtıbaren haber alınamadı :D