• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 demo paylaşımları ana konu

machin_designer

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 1000+EMO_SD
arkadaşlar pa900 sahipleri demolarını burada paylaşırsa insanlara daha iyi fikir verebileceğini düşünüyorum saygılarımla ilk demolar benden...

pa900 çiftetelli demo Ercan

Cevap: Pa900 demo paylaşımları ana konu

Insan bi yorum yazar beee :) :) :) :)

aga iyi çalmışsın da. ben ne pa600 le ne de pa800 ile arasında saund olarak bir fark göremedim :S

aga iyi çalmışsın da. Ben ne pa600 le ne de pa800 ile arasında saund olarak bir fark göremedim :s

boş alet kendi reklam setiyle çalındı sound yüklenen sete göre farklılık gösteriyo ama biz aynı setlerle aynı ayarlarla pa800 le yan yana baktık sound pa800 e göre daha temiz tane tane net çıkıyor aletleri yan yana koyup test etmek gerekli farkı anlamak için.. Saygılarımla

PA900 niyetine girdim ama tam da emin değilim. Bu tür demolarla kararımızı netleştiriyoruz. Teşekkür ederim...

bence hiç düşünmeyin hemen alın

bence hiç düşünmeyin hemen alın

abi sen çaktırmadan korg aortak felan mı oldun banada gaz verdin 800 ü satıp aldım :) tabiki çoook memnunum herşeyinden müthiş bir sound müthiş bir alet arkadaşlar gliyor hayran kalıyor sound a kullanımına pa900 alınıp arkaya bakılmayacak aletler bana göre en iyi korg cihaz sırlaması

1-pa3x
2-pa900
3-pa2x pro
4-pa800
5-pa1xpro

eline,yüreğine sağlık.pa900'ün hayırlı ve uğurlu olsun.güle güle kullanman dileğiyle.başarıların daim olsun kardeşim.allaha emanet olasın.

eline,yüreğine sağlık.pa900'ün hayırlı ve uğurlu olsun.güle güle kullanman dileğiyle.başarıların daim olsun kardeşim.allaha emanet olasın.

teşekkür ederim abi seni tanıyormuyum? nickten çıkaramadımda kusuruma bakma