• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA900-Mikrofon efectlerini kullanan var mı?

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Yanılmıyorsam bu katerogideki ürünler arasında sadece pa900'de bu özellik var. Ancak nette sadece 1-2 tane yabancı video'da üzerinden geçilmiş. Kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilir mi lütfen?

Not: 2 Efect aynı anda verilebiliyor mu? Yani boss ve-20 pedal'ımı sattım yakın zamanda ya yeniden pedal alacağım yada olmuşken PA900'e geçiş yapacağım bu önemli. Aksi halde yine pedal almam gerekirse PA900'e çıkamam.

Cevap: PA900-Mikrofon efectlerini kullanan var mı?

Yabancı internet kaynaklarında özellikle PA900 ün bu vocal processor olayı vurgulanmakta,sesine transpoze yapabiliyorsun hatta kendi sesine transpoze vocal yapabiliyorsun..

Yabancı internet kaynaklarında özellikle PA900 ün bu vocal processor olayı vurgulanmakta,sesine transpoze yapabiliyorsun hatta kendi sesine transpoze vocal yapabiliyorsun..

Yabancı forumlarda 1-2 tane video vardı ancak profesyonel tanıtım videosu. Yani kısa kısa özelliklerin üstünden geçmeye çalışmış birşey anlamadım. Kullanan arkadaşların yorumları daha önemlidir. Tıpkı senin diğer konuda pa900 gözlemlerin gibi :) Bakalım birisi birşey yazarsa herkes bilgilenmiş olur. O kadar pa900 mevzusu dönüyorda mikrofon kullanan hiç mi yok yahu :D

Yabancı forumlarda 1-2 tane video vardı ancak profesyonel tanıtım videosu. Yani kısa kısa özelliklerin üstünden geçmeye çalışmış birşey anlamadım. Kullanan arkadaşların yorumları daha önemlidir. Tıpkı senin diğer konuda pa900 gözlemlerin gibi :) Bakalım birisi birşey yazarsa herkes bilgilenmiş olur. O kadar pa900 mevzusu dönüyorda mikrofon kullanan hiç mi yok yahu :D

Aslında bugün takın bir mikrofon deneyeceğim diyecektimde sonra düşündüm diğer müşterileri kaçırmayayım diye :D

Bide o kadar PA900 mevzusu dönüyor ama genelde ben döndürüyorum,hemde PA900 üm yokken...:rolleyes:

ben kullanıyorum voice processor çok kaliteli mikrofondan çıkan tona inanamadım ilk başta hazır effectler var istersen kendin de effect tasarlayıp kayıt edebiliyorsun nasıl istersen ayarlanıyor ama biraz bilgi sahibi olmak gerekiyor hem mikrofon performansı çok iyi hemde elektro bağlama taktık tonlar çok mükemmel geliyor ama siz yinede pa900 ü olan birinden kendiniz dinleyin deneyin herkesin kulak zevki farklı

ben kullanıyorum voice processor çok kaliteli mikrofondan çıkan tona inanamadım ilk başta hazır effectler var istersen kendin de effect tasarlayıp kayıt edebiliyorsun nasıl istersen ayarlanıyor ama biraz bilgi sahibi olmak gerekiyor hem mikrofon performansı çok iyi hemde elektro bağlama taktık tonlar çok mükemmel geliyor ama siz yinede pa900 ü olan birinden kendiniz dinleyin deneyin herkesin kulak zevki farklı

Teşekkürler.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri