• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 Mikrofon ile breath controller var mı?

palasibo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar pa800, pa2x, pa3x hatta pa80'de bile microfonla breath controller yapma varken pa900'de neden yok. Varsa bile ben bulamadım. Bu konu hakkında fikri olan varmı?

Cevap: Pa900 Mikrofon ile breath controller var mı?

microfonla breath maalesef yok pa900 de.... çünkü vocoder yok ..... ayrıca sample record da yok.... sample import mevcut.

Bi volume pedal al aynı işi ayakla yap..Çok büyük bir eksi değil yani

Bi volume pedal al aynı işi ayakla yap..Çok büyük bir eksi değil yani

katılıyorum veyaa breath controller al bi tane 500 tl civarıdır.... çakmasına gerek yok rahat rahat breath yap bütün seslerde .... vocoder i ayarlamakla zaman kaybetme

katılıyorum veyaa breath controller al bi tane 500 tl civarıdır.... çakmasına gerek yok rahat rahat breath yap bütün seslerde .... vocoder i ayarlamakla zaman kaybetme

Bu kadar basit..

mikrofonla breath contol nasıl yapılıyor acaba pa800de

Bence Breath Controller kullanmak zor iş..Ben bi ara aldım denedim en fazla 1 saat çalabiliyorsun sonra kafan kelle oluyor üflemekten :D
Ayrıca şantörlükte yaptığım için belli bir süre sonra mikrofona üfleyip, breath'e şarkı söylemeye başlayınca volume pedalın canlı performans için breath'ten daha uygun olduğuna karar verdim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bende kullandım 3 ay mrt marka şişip pancar gibi oluyon breath yapcam diye tam rezillik baktım 1 satten sonra kafa yapmayada başlıyor :D sattım kurtuldum pedal daha mantıklı veya aynı görev pitchbendin +y eksenine verilebilir...

bende kullandım 3 ay mrt marka şişip pancar gibi oluyon breath yapcam diye tam rezillik baktım 1 satten sonra kafa yapmayada başlıyor :D sattım kurtuldum pedal daha mantıklı veya aynı görev pitchbendin +y eksenine verilebilir...

+y 'ye nasıl veriyoruz Ercan sound menüsündendir muhtemelen

Valla banada mantıklı geldi cevaplar. O kadar önemli bi evrak değil. Pedal almalı en iyisi. Sağolum dostlar. Valla 900ü satıp 800 alacaktım niye yok diye.