• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA900 Sorum Var

watert

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK5 OR
Merhaba arkadaşlar merak ettiğim iki husus var.

1) İnternetten indirdiğim setleri orgum da tek tek deniyorum ve hoşuma giden sesleri not ediyorum daha sonra yüklemek için. Fakat bazen performans olarak yazılmamış fakat ritimlere sts olarak atanmış çok güzel sesler var. Bunları nasıl alabilirim set yüklü değilken?

2) Orgumda düzenlediğim setimin yedeğini nasıl alabilirim?

Aslında sorum çok ama şimdilik bu ikisi kafi.

Cevap: PA900 Sorum Var

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim iki husus var.

1) İnternetten indirdiğim setleri orgum da tek tek deniyorum ve hoşuma giden sesleri not ediyorum daha sonra yüklemek için. Fakat bazen performans olarak yazılmamış fakat ritimlere sts olarak atanmış çok güzel sesler var. Bunları nasıl alabilirim set yüklü değilken?

2) Orgumda düzenlediğim setimin yedeğini nasıl alabilirim?

Aslında sorum çok ama şimdilik bu ikisi kafi.

1)sts lerdeki sesleri üsteki tırnaktan tıklayarak performans bölümünün boş yerine kydedin daha sonra kaydederken önce soun kısmından soundu alın daha sonra performans kısmındanda sesi alın
2) media>save>üste ALL ye tıkla>save to daha sonra dısk yazan yerde seçenekler çıkar usb sd bu 3 seçenekten hangisini seçersen NEW SET TIKLA TMMDIR

2. Sorunada ben cvp vereyim. Media/ save/ all/ kaydedeceğin yeri seç (hd,disc,usb) ok/ execute tamamdır ;)

İlginiz için teşekkür ederim.

guzel aciklama tesekkurler...

Moderatör tarafında düzenlendi: