• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Parcalari birbirine nasil bagliyorsunuz?

tombikadam

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar sahnede calarken durmadan nasil stilleri birbirine baglariz? taktik verebilir misiniz

Cevap: Parcalari birbirine nasil bagliyorsunuz?

performans bölümüne istediğiniz stilleri dizin. pa900 icin anlatıyorum. style change tuşunu aktif ediniz sonrası malum. bunu bir deneyinoz. bir baska yol. istediginiz stilleri sirayla pes pese dizin bir sayfada. ardindan kisa yollar var mesela assign swithes tuslari. bu tuslarin her birine dilediginiz ozelligi atayabiliyorsunuz. bunu yapmak için pa900 600 vs cihazda menü tuşu pads assign switches sekmesi. altta switch sekmesi tekrar. orada switc 1 2 3 tusuvvar ornegin 3 tiklayin seceneklerden style up deyin. kilit isaretini kapali hake getirin yani klitleyin. artik stillerinizi dizdiginiz sayfada duraksamadan degisim yapabilirsiniz. bu tusu kullanarak. tabi gecisleri manuel elle de yapabilirsiniz. sorunuzu bilmiyorum dogru mu anladim ama anladigim hali ile cevap verdim. yanlislik varsa affola.
ayrica pa serisi kisa yollar ozel anlatimlar icin kanalimiza bir goz atin dilerseniz.

Korg Püf Noktalar (Pa900 Pa800 Pa600qt Pa300 Pa3X):