• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PC ile MultiPad Yazmak Görsel Eğitim

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandır eğitici paylaşımlar yapamıyordum.

Umarım bu çalışma, aradaki zamanı göz ardı ettirir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PC ile MultiPad Yazmak Görsel Eğitim

müsadenizle bir örnekleme yapmak istiyorum salim önüne bir ekmek koyup onu tek başına yemiyor bir veya birkaç kişi gelsin kısmet olduğu kadar paylaşır hep beraber yeriz düşüncesi mantığı içerisinde hareket ediyor bu duygu sözle yada bir kaç yazıyla tarif edilemez salim bunu yıllardır yapıyor yamahayı takip eden herkez bunu bilir eğtim cd si hazırlamak büyük zahmet ve zaman ister zahmete girip zamanını bizlere ayırdığın için sana sonsuz teşekkürler ellerine yüreyine sağlık kardeşim

Hocam teşekkür ederiz bu yamaha için girilecek tüm kodların bir listesi varmı türkçe varsa nasıl bulabiliriz.

Saygılar

Hocam teşekkür ederiz bu yamaha için girilecek tüm kodların bir listesi varmı türkçe varsa nasıl bulabiliriz.

Saygılar

DATALIST (yamaha sitesinde mevcut)
ama türkçe değil.
bir de verileri bir araya getirmek gerekir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok güzel bir bilgi Salim.cubase ilk defa kullanımda çok karışık geliyor ama sürekli uyguladığımız zaman eminim çözeriz.herhalde en doğru pad yazımı ritm yazımı vs.bu programda oluyor.Paylaşım çok teşekkür ederim.

müsadenizle bir örnekleme yapmak istiyorum salim önüne bir ekmek koyup onu tek başına yemiyor bir veya birkaç kişi gelsin kısmet olduğu kadar paylaşır hep beraber yeriz düşüncesi mantığı içerisinde hareket ediyor bu duygu sözle yada bir kaç yazıyla tarif edilemez salim bunu yıllardır yapıyor yamahayı takip eden herkez bunu bilir eğtim cd si hazırlamak büyük zahmet ve zaman ister zahmete girip zamanını bizlere ayırdığın için sana sonsuz teşekkürler ellerine yüreyine sağlık kardeşim

teşekkür ederim abicim.
çok güzel yazmışsın. amacımı, düşüncemi en sade dille aktarmışsın.

tekrar teşekkür ederim.

emeğin için teşekkürler salim kardeşim.çok yararlı bi paylaşım oldu ALLAH razı olsun senden.

aynı gecede içimize doğmuş :)

Bu da efkan durmaz hocamızın hazırlamış olduğu multipad eğitim videosu alternatifi ...

Eline sağlık hocam gerçekten kimsenin kafa yormayıp paylaşmak istemeyeceği bilgileri veriyorsunuz. Emeğinize sağlık...