• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Perküsyon meselesi

• Konbuyu başlatan Belsin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belsin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SAYGI DEĞER USTALARIM UZUN SÜREDİR AKLIMI KEMİREN BİR KONU :mad: HANGİ CİHAZDA DAHA ÇOK TÜRK PERKÜSYON KİTİ MEVCUT BİRBİRLERİNİN PERKÜSYON KİTLERİ AYNI MARKAYA YÜKLENİRMİ BANA LÜTFEN RİCA EDİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ VE HANGİSİNE PERKÜSYON YÜKLEYEBİLİRİZ KULAĞIMA HOŞ GELEN CİHAZLAR ŞUNLAR
KORG PA500TR
KORG PA300
YAMAHA OR700V2 PLUS
ROLAND BK5OR
SAYGILARIMI HÜRMETLERİMİ SUNARIM EĞER YARDIMCI OLMAYACAKSANIZ BOŞUNA BEKLEMEYİM UCUBE BİR PLASTİK PARÇASINA PARA VERECEZ SOUNÇTA....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Perküsyon meselesi tekrar konu açtım diğer konuyu silemedim

SAYGI DEĞER USTALARIM UZUN SÜREDİR AKLIMI KEMİREN BİR KONU :mad: HANGİ CİHAZDA DAHA ÇOK TÜRK PERKÜSYON KİTİ MEVCUT BİRBİRLERİNİN PERKÜSYON KİTLERİ AYNI MARKAYA YÜKLENİRMİ BANA LÜTFEN RİCA EDİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ VE HANGİSİNE PERKÜSYON YÜKLEYEBİLİRİZ KULAĞIMA HOŞ GELEN CİHAZLAR ŞUNLAR
KORG PA500TR
KORG PA300
YAMAHA OR700V2 PLUS
ROLAND BK5OR
SAYGILARIMI HÜRMETLERİMİ SUNARIM EĞER YARDIMCI OLMAYACAKSANIZ BOŞUNA BEKLEMEYİM UCUBE BİR PLASTİK PARÇASINA PARA VERECEZ SOUNÇTA....
Ucube bir plastik parçasına para vereceğine, zaten senin o ucubeye bir sevgin zaten yok. Beklemeye tahamülünde yok. Hangi çılgın sana yardımcı olur şaşarım. :eek:

Cevap: Perküsyon meselesi tekrar konu açtım diğer konuyu silemedim

Ben o plastik parçasına ucube diyorum sen niye alınıyorsun arkadaş ben onu anlamadım...? Bu cümleyi yazacağına soruma cevap versen ne olur ölürmüsün...? Gereksiz gereksiz yazı yazıyorsun

Cevap: Perküsyon meselesi

bu cihazların hepsindede türk perküsyonu aşağı yukarı aynı sayıdadır. sanırsam bunların hiçbirinin perküsyonu birbirine yüklenmez.çünkü kullanıcıya kapalı aletler hepside bu listedeki aletlerin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...