• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piyanist olmak , Fikirlerinizi bekliyorum

Ksm_slm98

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhabalar ben lise ögrencisiyim suanda okulu bitirdim calisiyorum lakin piyanistlik meslegine kucuklukten beri hevesim ve merakim var suan istanbuldayim daha once faceden bazi piyanist abilerimle konustum isini seven ve kazanc saglayanda var leptapcilar cikti is imkani kalmadi diyende benimde aklim karısti :)lisede piyano egitimi aldim suan suslemede eksiklerim var bide akor basamiyorum. Ve bu meslegi arastiriyorum size soracagim su piyanislik mesleginde is imkani varmi ? Piyanist arayan dugun salonlari oluyomu . Yoksa gercekten leptapcilar bu isi bitirdimi ? Merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim eger olumlu olursa en yakin zamanda pa800 almayi dusunuyorum oyuzden arastiriyorum saygilarr

Cevap: Piyanist olmak , Fikirlerinizi bekliyorum

Düğün salonu piyanistliği mi? Aman kardeşim yol yakınken dön..Güzel bir üniversite oku..Kendine zamanla kariyer kazanabileceğin bir yol çiz.Zaman çabuk geçer anlayamazsın.Birde bakmışsın ki 40 yaşında hala aynı sahnede 15-20 yaşındaki veledlerin kahrını çekiyorsun.Kariyer mi ? Erişebileceğin mertebe
-- ÇALGICI ! çal bakam! olur..

Cevap: Piyanist olmak , Fikirlerinizi bekliyorum

Anladım abim saol tesekkur ederim :) sıkıntılı iş yani

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri