• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piyanistin parmaklarını kırmışlar

melenkoli

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
Bu konuyu herkes okusun lütfen...istanbul küçükçekmecede
antik garden adlı cafede çalışan piyanist kadir adlı arkadaşımızın saat 4 te program bitiminde yevmiyesine el konmuş ve hastanelik edilene kadar hunharca dövülmüştür...arkadaşımızın parmakları ve burnu kırılmıştır..daha öncede bi kaç kez piyanıstleri dövmüşler ve karakolluk olmuşlar .arkadaşı hastanede gördüğümde şok oldum ..

Lütfen herkesi bilgilendirelim en azından başka arkadaşımız aynı hataya düşmesin...:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Piyanistin parmaklarını kırmışlar

neden dövmüşler abi? kimmiş dövenler? kendi mekanında piyanisti dövmek kolay mı

vah vah vah.facede sayfası var.linki veriyorum.herkes birşeyler yazsın bence.lanet olsun böyle magandalara.

Yaziklar olsun bunu bu arkadasimiza yapanlara ....

Ne oluyor yaaa adam ekmeginin pesinde sunlarin yaptigina bak ....

O antik garden i alacaan onlarin musait bir yerine sokacaan ...

yaziklar olsun ....

Geçmış olsun sebepsiz yeremı olmuş

şerefsizlerr

sebebsiz yere aklı selim biri kimseyle dalaşmaz. ama benim buradan anladığım kadarıyla işyeri sahiplerinin huyları çok ağır galiba ki , arkadaş her ne hata yapmışsa affetmemişler demekki. yazık ..çok yazık.ne kadar ayıp.benim bile burada yüzüm kızardı ya.

Sanata bakış açısı belli olan bir yönetimimizinde katkıları sonucu bu tür olaylar artacak gibi gözüküyor.Çok üzücü Allah sonumuzu hayır etsin...

arkadaslar bir ara 3sene önce felan intrrnet üzerinden korg pa80 alacaktm buldm piyanist antik garden da calısıyordu neyse gittik orgu almaya parayı vrdm mekan sahipleri orgu piyaniste sattırmıorlar parayıda vermiolar piyanistte yapma abi drkn zar zor aldk orgu mkn sahibi ne karısıyotsa cok enterasan bir yer

arkadaslar bir ara 3sene önce felan intrrnet üzerinden korg pa80 alacaktm buldm piyanist antik garden da calısıyordu neyse gittik orgu almaya parayı vrdm mekan sahipleri orgu piyaniste sattırmıorlar parayıda vermiolar piyanistte yapma abi drkn zar zor aldk orgu mkn sahibi ne karısıyotsa cok enterasan bir yer

Çok ilginç