• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PİYANO Dersi .- 0543 232 91 22

oldpiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye.gitar
Piyano çalabilmek bir ayrıcalıktır . Piyano çalabilen insan çevrenin ilgi odağı olur ve ruh dünyası zenginleşir . İki elini de kullanmak zorunda olduğu için sağ ve sol beyin lobları aynı oranda çalışır ve zeka düzeyi artar. Bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Piyano çalabiliyorsanız hayata 1-0 önde başlarsınız . Eğer gerçekten istiyorsanız ÇALARSINIZ . Ama eğitmenizi iyi seçmeniz lazım. Sadece yüzlerce yıllık metodlarla size Piyano öğretilmek isteniyorsa muhtemelen başarısız olup ben bunu yapamıyorum , kaabiliyetim yok diye Piyanodan soğuyabilirsiniz . Ama suç sizde değil size tatbik edilen metottadır. Benim metodum eski metodlarlarla günümüzün metodları karıştırılarak ve Bilgisayarın nimetlerinden faydalanılarak hazırlanmış bir Piyano öğrenme metodudur . Bu metodla öğrenci istediği şarkılarla piyona çalmayı öğrenir ve bunu sıkılmadan zevkle yapar . 45 yıllık profesyonel tecrübemden yararlanıp Piyano çalmayı öğrenmek istiyorsanız beni arayın . Size nasıl faydalı olabileceğimi , hangi metodumun sizin için daha faydalı olabileceğimi konuşalım. Çünkü her kişinin öğrenmek istedikleri ve kapasitesi farklıdır . Size uygun metodu keşfedip o yolda ilerleyelim. Görüşmek dileğiyle…
Taci Baran : 0543 232 91 22

Ekli dosyalar

• deniz ve piyano.jpg
    deniz ve piyano.jpg
    16.9 KB · Görülen: 189

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri