• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

platform muzik dikkatt

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
arkadaşlar 1hafta once burdan aliş veriş yaptim odemeli surat kargo ile gonderdiği 1ad pa80 2cift hoparlor aldım kargo geldi 2100tl odemesi vardı ucreti odedim kargoyu teslim alacam baktım orgun kutusuna berbat kutuyu verirken kargocu arkadaş icinden katur kutur seslerler kırık parcalanmiş alet dedim ben bunu teslim almam hemen geri donuş yaptim satiş elemanı vay efendim nasil almassin bir suru hakaret yedik size guvendik falan kargo yolladik adama izah ediyom kirilmiş diye bana siz teslim alın ödemesini yapin kırıksa tutanak tutun..ee ben odemesini yaptiktan sonra sonra uğraş dur kargocu arkadaş paramı geri verdi allah razı olsun banada dediki hic bulaşma geri iade et dedi bende ole yaptim platform muziğe geri iade ettik ama kargo ucretini satiş elemanı zoraki istedi bende 100tl havale ettim dikkat edin piyasanın altinda ilanlari var 105 tl miz havaya gitti siz yanmayın

Cevap: platform muzik dikkatt

arkadaşlar 1hafta once burdan aliş veriş yaptim odemeli surat kargo ile gonderdiği 1ad pa80 2cift hoparlor aldım kargo geldi 2100tl odemesi vardı ucreti odedim kargoyu teslim alacam baktım orgun kutusuna berbat kutuyu verirken kargocu arkadaş icinden katur kutur seslerler kırık parcalanmiş alet dedim ben bunu teslim almam hemen geri donuş yaptim satiş elemanı vay efendim nasil almassin bir suru hakaret yedik size guvendik falan kargo yolladik adama izah ediyom kirilmiş diye bana siz teslim alın ödemesini yapin kırıksa tutanak tutun..ee ben odemesini yaptiktan sonra sonra uğraş dur kargocu arkadaş paramı geri verdi allah razı olsun banada dediki hic bulaşma geri iade et dedi bende ole yaptim platform muziğe geri iade ettik ama kargo ucretini satiş elemanı zoraki istedi bende 100tl havale ettim dikkat edin piyasanın altinda ilanlari var 105 tl miz havaya gitti siz yanmayın

kargodan yada satıcı firmadan kaynaklanıyo orasını bilmem ama bahsettiğiniz mağza uygun fiyatlı cihazlar satıyo bende yurtiçi ile tekirdağa pa80 gönderdim kutuya bile koymadım sardım sarmaladım gönderdim bi sorun çıkmadı

bende damlalar nickli uyeden aldığım s650 sadece org cantasina koymuş gondermiş ptt kargoyla ama sağlam geldi demekki kutuyu gorunce atıyolar kargocular sağlam kutuluyacaksınkı ne alici nede satici madurr olmasin o zaman onada yazık banada yine kendi sucu adam gibi kolileseydi... buda ne kadar sorumsuz bi firma olduğunu gösteriyor ben burdan tum arkadaşlarimi uyarıyor zarar etmelerini istemiyorum...

yıllarca alet gönderirim daha sıkıntı olmadı o alet gelmeden şifayı kapmış iyikine erken fark etmişsin geçmiş olsun.

Bazı müzik evleri Aleti satarlarken öyle iyi böyle iyi şöyle iyi derler , sonra satmaya götürdüğümüzde gitmiyor,piyasası kalmadı,rağbet yok gibi tuhaf kelimeler kullanırlar.Orgların üzerlerinde çizik olduğunda satarlerken parmaklarına tükürüp silerler parmak izi derler , bizimki çizik olduğunda kırık muamelesi yaparlar.

ne desen haklısın :) sonuçta bişey bulacaklarki 200 ,300 tl indirip ekmek yesinler dükkan kirası,vergi,vs derken onlarda esnaf havasına girecekler ama bazılarıda vur diyince öldürüyorlar hiç etik değil.

gecende arkadaşin biri icin pa600 sorduk kendinde pa1x proo var saydıkları rakam şok edici 1000tl cok temizse 1250 kadar sayarız dedi az kalsın kalp krici gecirdi arkadaş taa ilk yillarinda 5500tl ye almiş orgu bende bk-5 i musti muziğe sormuştuk sıfır pa600 ile takas icin inanilmaz fiyat verdi 750tl dedim yuhh. bizim dukkancilar aşmişlar abii olaya başka boyuttan bakıyolar.. utar muzik full emo lu a2000v2pls sifir 2aylık cihazi takasa 1500tl saymişti do-re nin kampanya patlattiği zamanda. bunlar telefonda kendim bizzat aldiğim rakamlar arkadaşlar...

anlıyorum istenilen fiyatlar piyasaya çok çok uzak fiyatlar duyunca üzülüyorum.

vermeyin o fiyatlara 250 300tl kar oranına eyvallah ama 500 800 arası çok para bence hak değil bu

bu bahsettiğiniz platform muzik nerde kardeşim bilmek isterim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri