• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Power tavsiyesi gerek dostlar

• Konbuyu başlatan lostt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

lostt

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
arkadaşlar öncelikle cümleten selamlar, sokak düğünlerine gidiyorum ama powermixerim pek yeterli gelmiyor 4 hoparlör bağladığım zaman baslar düşüyor cihaz yemiyor diyelim .. tesisatın fotosunuda attım

hoparlörlerimin çifti mcs 600 watt

diğer çifti tromba l350 serisi bundan

startechle ve hoparlörle en iyi randıman alacağım ve fiyat olarak beni üzmeyecek bi power marka modeli tavsiyesi bekliyorum sizlerden..

elimde şu model var satıyorum çok iyi diye yazmayın satıcı arkadaşlar 0 almayı düşünüyorum..

şimdiden teşekkür ederim değerli hocalarım

Ekli dosyalar

• 10799469_10201679159339252_946373300_n (2).jpg
    10799469_10201679159339252_946373300_n (2).jpg
    86.2 KB · Görülen: 296
Cevap: Power tavsiyesi gerek dostlar

Bu linkteki bir ürün senin işini görür bu satıcıyı tanımıyorum sadece ürünün resmini falan göresin diye sana atıyorum tabiki sıfırını alman daha mantıklı kolay gelsin Saygılarımla,

Decon da9000 öneririm. Güçlü ve tonlu bu sene kullanmaya başladım. Behringer EP 2500 kullanıyordum. Deconu aldıktan sonra power kullandığımı anladım.

marka inter-m olsunda çamurdan olsun...6 7 sene kullandım bi defa olsun içini açmadım.bni hiç yarı yolda çok kaliteli cihazlarmış.ne kadar kabin bağladıysam çalıştı..düşük elektrkte falan çalışmamazlık yok.devam.. :)

servo pl 1600 işinizi görür bence

Bende sana arkadaşımızın belirttiği gibi İnter M,Tonny Lee ve Audio Center den şaşmamanı öneririm,hepside çok kuvvetli cihazlar,güclerine göre incele ona göre modelini seçersin.Tabii bütçene görede