• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Power'lardan anlayanlar lütfen baksın!!!

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
ARKADAŞLAR ŞİMDİKİ HEDEFİM İYİ BİR TESİSAT ALMAK BEN AMA HİÇ POWERLARDAN ANLAMIYORUM GENELDE AKTİF KULLANDIM O YÜZDEN EN DETAYLI ŞEKİLDE BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR...

ALICAĞIM KOLONLAR
ELECTRO VOİCE ELX 115 İSTİYORUM İLK BAŞTA 2 TANE ALABİLRİM AMA 4 TANEDE OLABİLİR ONA GÖRE BURDAKİ SEÇENEKLERDEKİ POWERLARDAN HANGİSİ DERSİNİZ??? ÖNCELİKLE KOLONLAR BUNLAR ÖZELLİKLERİ ORDA VAR...

KOLONLAR...

POWERLAR...

Cevap: Power'lardan anlayanlar lütfen baksın!!!

ben behringer europower pmp 5000 kullaniyorum,9.5 dan 10 numara temizini veya az kullanilmisini bulursan hic kacirrma derim 600w+600w cift efekt 17 kanal.

kolonları alma derim paver icin de p 7000 yamaha derim

kolonları alma derim paver icin de p 7000 yamaha derim

Neden kolonları herkes te önerdi ama? mcs 38 düşünüyordum ev daha iyi değilmi az bi parada değil yani?

Sayın arkadaşım sana daha öncede yazmıştım.Kolonlarda tercihin çok güzel,Tercihini sakın değiştirme.Power anfi olarakda senin verdiğin listede öncelik sırasına göre QSC,Tonny Lee,ve Yamaha yı tavsiye ederim.Bunlar denenmiş markalar,diğerlerini bilmiyorum bir şey diyemeyeceğim.

QsG gx5 al....fiyatlarını ANKARA.dan bak............12 kg. agırlıkta..............

1. crown
2. yamaha
3.tonly
gerisini boş ver arkadasım
ama bı-ulabilirsen
EV 2000 VEYA ÜSTÜ HARİKA OLUR

Ev tour x serİsİ yamaha 7000 veya qsc gx5 al selamlar ...

bu elxlerden uzak dur yetmez sana tizler cok küçük tiz sardırmaktan bıkarsın..alabiliyorsan aktif elx 115 p al bomba ;)